...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kamil Michalski na stanowisku General Manager w Kantarze

Kamil Michalski Kantar Polska

Z dniem 1 maja 2021 r. Kamil Michalski objął stanowisko General Managera w Kantar Polska SA. Jego kluczowym zadaniem, we współpracy z Zarządem, będzie kontunuowanie procesu transformacji firmy w Polsce w oparciu o globalną strategię, zmieniające się otoczenie biznesowe i oczekiwania Klientów.

Naszą główną ambicją jest zmiana i przekształcenie Kantara w Polsce z lidera badań rynkowych w lidera badań rynkowych dostarczającego Klientom rekomendacji w oparciu o doświadczenie, zintegrowane dane i nowoczesne rozwiązania badawcze z obszaru AI, digital marketing i data science. Jednocześnie, nie rezygnujemy z obsługi Klientów poprzez najwyższej jakości usługi badawcze i konsultingowe tak, by Kantar Polska był Ich pierwszym wyborem w szerokim obszarze badań marketingowych, społecznych i politycznych. Koncentrujemy się na wzmacnianiu i poszerzaniu naszych relacji z Klientami poprzez tworzenie dedykowanych zespołów klienckich, dynamiczne rozszerzanie naszego portfela rozwiązań badawczych oraz inwestowanie w nowoczesne obszary analityki i automatyzację projektów. Kantar, ze swoim DNA, ludźmi, którzy w nim pracują i potencjałem na dalszy rozwój, jest firmą, która może z sukcesem zredefiniować na nowo badania rynkowe w Polsce.

Kamil Michalski, GM Kantara w Polsce

Kamil Michalski dołączył do Kantar Polska SA we wrześniu 2016 obejmując stanowisko Digital Director. Od kwietnia 2020 pełnił rolę COO.


Źródło: Kantar Polska 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF