...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria SCBP patronem 50 Kreatywnych w Biznesie

Kancelaria SCBP objęła patronatem honorowym ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie magazynu Business in BRIEF. Wydarzenie to skomentował Piotr Bartecki z Kancelarii Adwokackiej SCBP.

Patronem rankingu 50 Majbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Business in BRIEF została Kancelaria Adwokacka Cieslewicz-Bartecki-Partnerzy. 

– Projekt 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Business in Brief pozwala na wyróżnienie przedsiębiorców wprowadzających na nasz rodzimy rynek nową jakość. Świeżość pomysłów, dbałość o należyte wykonanie, a przede wszystkim niestandardowe podejście do prowadzenia biznesu, charakteryzują laureatów tego wydarzenia. W Kancelarii Adwokackiej, którą prowadzę, na co dzień spotykam się z osobami na różnych etapach – planowania, otwierania czy modernizowania własnej działalności, dlatego doskonale zdaję sobie sprawę jak ważnymi czynnikami są doceniane przez jurorów Projektu cechy. Podczas rozmów z klientami oraz prowadzonych szkoleń powtarzam często że, pierwszym krokiem do sukcesu jest odrzucenie szablonów i pokazanie, że na rynku jest mnóstwo nieodkrytych miejsc. Po tym zostaje determinacja i konsekwentne działanie. Możliwość objęcia patronatem wydarzenia honorującego takie podejście jest dla mnie czystą przyjemnością – zaznaczył Piotr Bartecki. 

 

Projekt 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie składa się z corocznego rankingu, w którym redakcja oraz rady rada programowa wybierają 50 osób, którzy w konkretnym roku wyróżniły się swoimi działaniami i podejściem do biznesu w Polsce oraz cyklcznych spotkań networkingowych i tematycznych organizowanych wspólnie z Multikino Media.

Tu można obejrzeć relacje z ostatniego spotkania. 

Za nami już 6 edycji tego rankingu. Kolejny ranking już zimą 2017 roku. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatniej gali wręczneia nagród. 

Oprócz tego na łamach naszego magazynu znajdziecie wywiady z laureatami rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. 

::

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Piotrem Barteckim, która ukazała się w majowo-czerwcowym wydaniu magazynu Business in Brief. 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF