...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kapituła 9. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie zdecydowała!

31. maja zakończyły się zgłoszenia do tegorocznej edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. Od tego momentu nasi wspaniali jurorzy, brali udział w tajnym głosowaniu online na najlepsze i najbardziej kreatywne projekty. Głosowanie zakończyło się oficjalnie 10 czerwca, obradami Kapituły w Workin przy Placu Zamkowym.

 

Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie to coroczne zestawienie przedstawicieli firm,  których działania charakteryzuje innowacja oraz kreatywność – nie tylko jeśli chodzi o produkt bądź usługę, ale również sposób ich promocji. Weryfikacją i oceną zajmuje się kapituła składająca się z doświadczonych managerów, specjalistów od reklamy oraz komunikacji. W jej skład wchodzą m.in.  Anna Ziobroń (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Aleks Kartsel (Bolt), Krzysztof Witkowski (EY Polska), Marcin Balicki (Millennium Leasing) jak również zwycięzcy poprzednich edycji rankingu.

10 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie Kapituły w 9. edycji, podczas którego ustalono ostateczny kształt tegorocznego zestawienia.

Co działo się podczas obrad i jakie wnioski nasuwają się jurorom po głosowaniu?

And the winner is…

… tego dowiecie się już 13 czerwca, po Gali Finałowej, która odbędzie się w Hotelu Indigo w Warszawie.

Dla osób zainteresowanych poznaniem wyników w czasie rzeczywistym – zamieszczona będzie relacja na żywo na naszym Instagramie! (@brief.pl)

Anita Florek