...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

KERRIS realizuje rebranding Milestone Living

Agencja KERRIS zwyciężyła w międzynarodowym konkursie ofert dla Milestone Living, firmy oferującej nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe w różnych miastach Europy, skierowane głównie do studentów, młodych profesjonalistów i cyfrowych nomadów oraz seniorów.

W ramach współpracy, agencja KERRIS będzie odpowiedzialna za opracowanie nowego pozycjonowania marki oraz stworzenie nowego logotypu i kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej. Działania te będą poprzedzone szczegółowym procesem badawczym, który został zaplanowany i będzie realizowany przez agencję KERRIS.

Proces badawczy jest kluczowym elementem naszej strategii, pozwalającym na głębokie zrozumienie potrzeb i oczekiwań odbiorców Milestone Living, co stanowi fundament dla skutecznego pozycjonowania tej marki w Europie – podkreśla Ignacy Bochinski, partner i współwłaściciel agencji KERRIS.

Celem Milestone Living jest tworzenie komfortowych przestrzeni mieszkalnych w miejskich lokalizacjach, z naciskiem na wysoką jakość designu, życie wspólnotowe i komfort życia.

***

KERRIS to niezależna agencja digital 360, jedna z najszybciej rozwijających się na europejskim rynku (FT1000, Deloitte Technology Fast 50) oraz najlepiej ocenianych (wyróżnienie – Agencja Digital Roku 2022 wg MM&P) i największych w Polsce (ranking Interaktywnie). W ciągu 11 lat działalności agencja zrealizowała ponad 400 projektów na 12 międzynarodowych rynkach, za które otrzymała nagrody branżowe (Effie, Innovation, Kreatura, Golden Arrow, Złote Spinacze) oraz dwukrotnie wyróżnienie Diamenty Forbesa. KERRIS łączy kompetencje performance marketingowe, strategiczne oraz kreatywne i wyróżnia się zrozumieniem technologii, komunikacji oraz biznesu. Współpracuje m.in. z markami, takimi jak: BNP Paribas, Elektrownia Powiśle, SWISS KRONO, TAURON, Roche, Honeywell, Bonduelle, delio, Torf Corporation (Tołpa), a także z domami mediowymi i startupami.

Dodatkowe informacje na temat KERRIS można znaleźć na stronie: kerris.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF