...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

KSW tylko w Viaplay

Platforma Viaplay z wyłącznymi prawami do KSW w Polsce i dziewięciu innych krajach

Viaplay uzgodnił długoterminowe partnerstwo z KSW, wiodącą europejską organizacją mieszanych sztuk walki (MMA). Tym samym stanie  się jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW w Polsce innych krajach od grudnia 2021 roku. Wywodząca się z Polski organizacja KSW, cieszy się w Polsce wyjątkową popularnością. Od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA.

Do tej pory byliśmy obecni na wielu platformach, jednak biorąc pod uwage nasze plany ekspansji na inne kreje europejskie postanowilismy się związać tylko zjednym partnerem, który takie możliwości nam zapewi. Maciej Kawulski współwłaściciel KSW

Viaplay i KSW będą również współpracować nad ścieżką rozwoju talentów reprezentujących
rynki Viaplay, w tym nad ich udziałem w galach KSW. Wszystkie wydarzenia będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii w ramach regularnej subskrypcji Viaplay obejmującej sport. W Polsce transmisje z KSW Viaplay będą wzbogacone studiem premium podczas gali i komentarzem w języku polskim.


Źródło: KSW

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF