...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kuba Błaszczykowski i „Wielkanoc z widokiem na park… narodowy” w Radiu RMF24

W Wielką Sobotę w internetowym Radiu RMF24 Piotr Salak zaprosi na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Były piłkarz reprezentacji Polski w szczerym wywiadzie opowie o tym, co najważniejsze w życiu i szczerości w sporcie. Niedziela Wielkanocna upłynie z kolei pod znakiem przyrody. Reporterzy stacji odwiedzą miejsca, gdzie mogą powstać nowe parki narodowe, m.in. Jurę Krakowsko-Częstochową, Mazury czy Dolinę Dolnej Odry.

Specjalne programy świąteczne pojawią się w Radiu RMF24 już od Wielkiego Czwartku, który jest w kościele katolickim Dniem Kapłaństwa. Tomasz Terlikowski w swoim popołudniowym programie (14.00-17.00) wraz z saletynem ks. Grzegorzem Szczygłem zastanowi się, co wolno księdzu: czy może nosić długie włosy i słuchać heavy metalu? Wieczorem (17.00-21.00) Krzysztof Urbaniak opowie o biblijnych czarnych charakterach: Judaszu, Piłacie i Barabaszu – kim byli i co o nich dziś wiemy?

W Wielki Piątek Tomasz Terlikowski przypomni, jak wyglądał proces Jezusa i sprawdzi, czy był sprawiedliwy w świetle prawa rzymskiego. Po 17.00 Krzysztof Urbaniak wraz z historykiem Jakubem Ostrołęckim przyjrzy się największym filmom historycznym – od „Spartakusa” przez „Potop” po „Napoleona”. Ile w nich prawdy czasu, a ile prawdy ekranu?

W Wielką Sobotę gościem Piotra Salaka będzie Kuba Błaszczykowski. Legendarny kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski w programie „Po prostu Kuba” (13.00-15.00) opowie jak żyje się na sportowej emeryturze, o swoich relacjach ze Zbigniewem Bońkiem. Padnie też pytanie, czy wysyła świąteczne życzenia do Roberta Lewandowskiego.

A w Lany Poniedziałek program specjalny „Wielcy oszuści Internetu” (9.00-13.00). Mateusz Chrobok, ekspert w zakresie cyberbezpieczeństwa, autor programu „Cyberświat” w Radiu RMF24 i Marcin Jędrych opowiedzą o największych przekrętach i wyłudzeniach w sieci. Prowadzący podpowiedzą też, jak nie dać się nabrać w sieci, o czym warto pamiętać nie tylko 1 kwietnia.

Internetowe Radio RMF24 wystartowało w marcu 2021 roku. Na antenie przez cały dzień pojawiają się relacje reporterów, rozmowy z gośćmi, analizy ekspertów, reportaże i komentarze. Stacji można słuchać na portalach www.rmfon.pl i www.rmf24.pl oraz  za pomocą aplikacji mobilnych RMF ON i RMF24.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF