...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kuba Kaliciński skonsolidował udziały w agencji Kalicińscy

Kuba Kaliciński

Kuba Kaliciński wykupił udziały pozostałych wspólników, tym samym zostając jedynym właścicielem firmy. Kalicińscy.com jest Partnerem 10. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Kaliciński w najbliższym czasie planuje przeprowadzenie rebrandingu i wdrożenie nowej strategii działania dla całej grupy, która bierze także pod uwagę nowe okoliczności związane z COVID-19. Zespół został ostatnio wzmocniony w trzech kluczowych działach: strategii, kreacji i client service. Nowa wizja agencji jest realizowana wraz z najbliższymi współpracownikami − podkreśla Kuba Kaliciński.

Kuba Kaliciński tworzy agencję Kalicińscy od 2006 roku. Przez lata był jej dyrektorem kreatywnym. Tworzył komunikację marketingową w obszarze digital dla takich marek jak: Skoda, IKEA Polska, Red Bull, Tchibo, Knorr, Dove, czy Castrol. Od 2016 roku przejął zarządzanie grupą, w której skład wchodzą dom produkcyjny Fog Films, agencja Kalicińscy oraz studio Honkkonk.

Oprócz zarządzania agencją Kuba Kaliciński aktywnie działa również w branży filmowej jako producent, reżyser, operator i scenarzysta. W ostatnim czasie wyprodukował m.in. film dokumentalny „Powiedz tak lub nie” w reżyserii Pawła Hejbudzkiego. Jest również producentem filmu o życiorysie Adama Mickiewicza, a w przygotowaniu są dwie kolejne produkcje − film fabularny i debiut pełnometrażowy Kuby Kalicińskiego, pierwszy od dawna film science fiction.


Źródło: informacja prasowa Kalicińscy.com

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF