...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Lato w RMF FM z gwiazdami i wielkimi koncertami

Tego lata RMF FM zaprosi słuchaczy na wielkie koncerty międzynarodowych gwiazd, spotkania z polskimi piosenkarzami oraz imprezę na otwarcie lata w Mikołajkach.

 

RMF FM powita lato 5 lipca doroczną imprezą na Mazurach. W tym roku w Mikołajkach w wakacyjnym zlocie gwiazd wezmą udział m.in. Margaret, Blanka, Daria, Wiktor Dyduła oraz Piotr Kupicha, którzy spotkają się ze słuchaczami i wezmą razem z nimi udział w animacjach, grach i zabawach. Będzie m.in. piana party, lekcja nauki eurowizyjnego tańca od Blanki oraz rejsy łódkami RMF FM po mazurskich jeziorach. Przez cały dzień relacji na żywo słuchać będzie można na antenie stacji – na miejscu będą Maciej Rybak i Piotr Bułakowski.

Piosenkarzy, ale też sportowców, aktorów i influencerów spotkać będzie można też w specjalnych wakacyjnych pociągach RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej, które przejadą czterokrotnie przez cała Polskę – 24 czerwca oraz 8, 22 i 29 lipca.

Przez całe wakacje RMF FM rozdawać będzie bilety na koncerty największych gwiazd: Harry’ego Stylsa, P!NK, The Weeknd i Imagine Dragons, a także uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach tego lata: festiwalu mBank Nowe Horyzonty, obchodach 600-lecia Łodzi, Netflixowym „Wiedźmin Fest” czy Top of Top of the Top Sopot Festival.

Na antenie RMF FM przez całe wakacje królować będzie dobry humor, rozrywka, pogoda i Najlepsza Muzyka pod Słońcem. Codziennie rano we „Wstawaj, Szkoda Lata!” (6-10) słuchaczy obudzą Paulina Sawicka i Przemek Skowron oraz Ola Filipek i Jacek Tomkowicz, w towarzystwie niezastąpionego mistrza felietonu i celnej pointy Tomasza Olbratowskiego. O 8 rano na wakacyjne wydanie „Porannej  rozmowy w RMF FM” zaproszą wymiennie dziennikarze rozgłośni.
W ciągu dnia wakacyjne emocje RMF FM rozpalać będzie w „Słonecznym Patrolu” (10-14.30) i „Śmiesznej Połowie dnia” (14.30-19), wieczór natomiast to potężna dawka muzyki w „POPliście Notowaniu” (19-20) i „Summerplay” (20-24). W soboty i niedziele natomiast RMF FM towarzyszyć będzie w drodze na urlopy, plaże i działki w „Yeeeeest weekend” (10-15), „Pod słońcem RMF FM” (15-20), a wieczorem imprezowy nastrój zapewni „Jest lato, jest zabawa” (20-24).

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi blisko 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF