...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Legia Warszawa wchodzi w NFT

Legia Warszawa x Capital Block

Legia Warszawa nawiązała współpracę z Capital Block, jedyną agencją Sports and Entertainment NFT skupioną na klubach sportowych. Partner klubu ze stolicy opracuje strategię związaną ze sprzedażą NFT związanymi z drużyną piłkarską.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozpoczęcia współpracy z Legią Warszawa. To przełomowy moment w europejskiej piłce – Legia to pierwszy i aktualnie jedyny europejski klub z oficjalną agencją NFT. Mam nadzieję, że kibice będą mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do ukochanego klubu. Legia dostrzegła potrzebę długoterminowej, dobrze zorganizowanej strategii NFT, dzięki której będzie miała możliwość zbudowania zaangażowanej społeczności pasjonatów piłki nożnej. NFT ma potencjał aby stać się najpotężniejszym narzędziem, które angażuje fanów danego klubu.

Tim Mangnall, CEO Capital Block

Capital Block pomaga klubom sportowym, markom, domom produkcyjnym, celebrytom itp. przy wejściu do świata NFT. Współpracuje obecnie z tureckim klubem Galatasaray, a także planuje inne partnerstwa, które zostaną ogłoszone w 2022 roku. Capital Block jako agencja jest neutralna pod względem platformy. Oznacza to, że identyfikuje najlepsze możliwości dla swoich klientów, łącząc ich z odpowiednimi partnerami. Przekłada się to na budowę idealnej strategii.

Legia Warszawa to pierwsza drużyna z Polski, która spróbuje swoich sił w NFT. Współpraca pozwoli na opracowanie systemu, który pozwoli kibicom wejść w posiadanie najważniejszych momentów w historii klubu.

 

 

 

Adam Daniluk