...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Małe jest piękne, czyli o tym jak tworzyć świetne miejsca pracy nie mając wielkich budżetów

webinar DE 1 relacja

Webinar #1: Małe jest piękne, czyli o tym jak tworzyć świetne miejsca pracy nie mając wielkich budżetów Webinar odbył się w ramach Inauguracji I edycji programu Dream Employer. Prelegentami byli Maciej Hassa i Patryk Adamczyk z Agencji Be About.

Maciej Hassa, prelegent i członek Rady Programowej Dream employer wymienia najważniejsze wnioski z webinarium:

  • Wizerunku dobrego pracodawcy nie zbudujesz na fałszu. Liczy się tylko prawda. Jedyne co możesz stracić, nie próbując przypodobać się wszystkim, to mniejsze zainteresowanie Twoją marką pracodawcy. Naprawdę jednak wystarczy mniej dobrych i dopasowanych kandydatów, niż dużo słabych.
  • Zastanów się, jak traktujesz ludzi, do czego są Ci potrzebni, jak i czy chcesz dzielić się z nimi zyskiem, jak ich nagrodzisz, jak ich ocenisz, jak się komunikujesz i jakie zachowania będą akceptowalne, a jakie nie. Mów o tym od początku. Startuj z wizją, końca.
  • Benchmarkuj się – porównuj i staraj się wyróżnić. Mogą to być nawet małe rzeczy, które wydają się być dla Ciebie oczywiste.
  • Staraj się zrobić nawet mini pozycjonowanie marki pracodawcy – musi być charakterystyczne, prawdziwe i atrakcyjne.
  • Korzystaj z darmowych usług online, bądź aktywny na social media, targetuj działania reklamowe. Pamiętaj nie ilość, a jakość.

OBEJRZYJ WEBINAR MAŁE JEST PIĘKNE, CZYLI O TYM JAK TWORZYĆ ŚWIETNE MIEJSCA PRACY 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF