...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Masters&Robots Awards powraca! Zgłoś się do drugiej edycji konkursu i zdobądź prestiżowe wyróżnienie!

Digital University, wiodąca organizacja edukacyjna w Polsce w obszarze nowych technologii, ogłasza start drugiej edycji konkursu Masters&Robots Awards, w którym nagrodzi pionierów innowacji, edukacji cyfrowej i transformacji. Zgłoszenia w 6 kategoriach przyjmowane są do 1 marca br. Partnerem strategicznym konkursu jest InCredibles program Sebastiana Kulczyka.

Masters&Robots Awards ma na celu docenienie liderów, zespołów i organizacji, które wyznaczają trendy i tworzą innowacyjne rozwiązania na polski i zagraniczne rynki. Konkurs skierowany jest do startupów, firm technologicznych, instytucji edukacyjnych, liderów w dziedzinie transformacji cyfrowej, a także dla przedsiębiorstw dbających o zrównoważony rozwój, kreatywnych twórców cyfrowych doświadczeń oraz wszystkich tych, którzy pragną zmieniać świat.

– Poszukujemy innowatorów, którzy tworzą przyszłość. Naszą misją jest promowanie dobrych, nowatorskich rozwiązań, m.in. z zakresu sztucznej inteligencji czy np. usprawniających procesy biznesowe. Właśnie dlatego w 2017 roku stworzyliśmy markę Masters&Robots – platformę wymiany wiedzy i inspiracji dla wszystkich, którzy chcą kształtować świat jutra. Szukamy innowacyjnych projektów, które mają potencjał do wprowadzenia realnych zmian w różnych obszarach. Gorąco zachęcam wszystkich, którzy tworzą „nową jakość”, do zgłoszenia swoich projektów do Masters&Robots Awards. To nie tylko szansa na zdobycie prestiżowego wyróżnienia, ale również na poznanie innych pasjonatów innowacji i nawiązanie cennych międzynarodowych kontaktów – mówi Jowita Michalska, prezeska Digital University.

Jury złożone z polskich i zagranicznych ekspertów, przedstawicieli świata nauki i biznesu, przyzna nagrody w sześciu kategoriach:

  • Masters of Innovation – za przełomowe projekty, które zmieniają świat; przyznawana zespołom i organizacjom, które dzięki pomysłowości i innowacyjności przyczyniły się w 2023 roku do znacznego postępu w swojej dziedzinie.
  • Masters of AI Experience – za wyjątkowe przykłady współpracy i rozwiązania wewnątrz organizacji oraz dedykowane klientom, w których sztuczna inteligencja jest integrowana w sposób przemyślany i odpowiedzialny, prowadząc do realnego postępu; skierowana do zespołów.
  • Masters of Social Impact – za inicjatywy realizowane w oparciu lub wokół nowych technologii, które mają pozytywny wpływ: społeczny, etyczny lub środowiskowy.
  • Masters of Innovation Leadership – dla wizjonerów oraz zespołów, które realizują ideę innowacyjnego przywództwa: inspirują innowacje i wspierają kulturę ciągłego rozwoju w swoich organizacjach.
  • Masters of Future Oriented Culture– dla zespołów i organizacji, które tworzą organizacje oparte o kulturę ciągłego uczenia się, rozwoju , gdzie nowe pomysły są pielęgnowane i doceniane.
  • Masters of Global Impact – dla startupów, które zmieniają świat, wprowadzając innowacyjne rozwiązania na rynek globalny.

W kapitule Masters&Robots Awards zasiadają: Jowita Michalska, prezeska Digital University, Carlo van de Weijer, dyrektor zarządzający Instytutu Systemów Sztucznej Inteligencji na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven, Dariusz Jemielniak, ekspert w dziedzinie strategicznego zarządzania i HR w firmach technologicznych, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie Harvarda, David Gram, lider ds. innowacji i współzałożyciel Diplomatic Rebels, Rafał Mrówka, profesor w SGH, dyrektor programu MBA-SGH, Aleksandra Auleytner, partner i dyrektor działu praktyki IP&TMT w kancelarii DZP, Tina Sobocińska, założycielka HR4future, wykładowczyni na SGH i SWPS, Katarzyna Śledziewska, dyrektor zarządzająca DELab UW, profesor na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Łukasz Węgrzyn, partner i dyrektor praktyki IT & data w Osborne Clarke.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 1.03.2024 r. W drugiej połowie marca Jury oceni projekty, a zwycięzców poznamy w kwietniu.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie:

Awards 2024

 

O Digital University

Digital University to wiodąca organizacja edukacyjna w Polsce, oferująca liderom rynku doświadczenie edukacyjne na poziomie światowym oraz dogłębną wiedzę w dziedzinie cyfrowej transformacji i budowania cyfrowego sposobu myślenia. Portfolio firmy obejmuje biuro speakerskie reprezentujące ponad 100 polskich i zagranicznych ekspertów, warsztaty i kompleksowe programy edukacyjne, w tym program online Digital Transformation Leader, oraz konferencję Masters&Robots poświęconą transformacji cyfrowej i trendom związanym z nowymi technologiami, na którą przyjeżdżają do Polski najwybitniejsi światowi eksperci.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF