...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

MediaCom Warszawa wygrał przetarg na obsługę mediową CUK Ubezpieczenia

CUK Ubezpieczenia zakończył przetarg na obsługę mediową. Zwyciężyła w nim agencja MediaCom. Współpraca CUK i MediaCom obejmuje full service media planning & buying, zespół warszawskiego oddziału MediaComu jest odpowiedzialny za planowanie i zlecanie głównie kampanii w telewizji i VOD.

MediaCom pozyskał nowego klienta w drodze przetargu. W ramach współpracy z CUK ubezpieczenia, agencja zajmuje się planowaniem i zakupem mediów. Umowa, podpisana na czas nieokreślony, obejmuje realizację ogólnopolskiej kampanii telewizyjnej, która wystartowała w maju.

CUK Ubezpieczenia oferuje największy w Polsce wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. W CUK oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych (OC,AC i Assistance) czy standardowych zestawów produktów majątkowych, na życie i zdrowie, turystycznych, konsument znajdzie także ubezpieczenia rolne czy firm.

CUK Ubezpieczenia jest polską firmą, która w 2001 r. zainicjowała początek przełomowych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń, tworząc nowy model multiagencji. Dziś CUK posiada 500 placówek w całej Polsce oraz nowoczesne systemy sprzedaży online, porównujące setki ofert ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Firma została nagrodzona licznymi wyróżnieniami, w tym m.in. tytułem Multiagencji roku, otrzymała także Diamenty Forbesa.


źródło: MediaCom

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF