...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Medicover przejmuje salony Lynx Optique

Lynx Optique

Medicover równolegle z otwieraniem kolejnych salonów rozpoczyna ekspansję na rynek optyczny. Ich pierwszym przedsięwzięciem jest przejęcie spółki Bellevue Polska, pod którą podlega m.in. Lynx Optique.

Firma świadcząca usługi medyczne przejmie salony optyczne spod szyldu Lynx Optique. Będzie to łącznie 20 placówek, znajdujących się w większych polskich miastach.

Jak przyznaje firma, oferta nie zmieni się i dalej będzie kierowana do klientów indywidualnych.

Lynx Optique przez 20 lat działania w Polsce zbudował bazę lojalnych klientów. Po dołączeniu do Medicover baza ta powiększy się istotnie o pacjentów objętych opieką medyczną Medicover, którzy zyskają możliwość zbadania wzroku i doboru okularów i soczewek w 20 atrakcyjnych lokalizacjach, głównie galeriach handlowych w dużych miastach. To, co pozostanie niezmienne, to szeroka oferta produktów i usług oraz najwyższy standard obsługi klienta.

Magdalena Lipczyńśka, dyrektor Medicover Optyk

Na udaną współpracę zapatruje się równie Maria Pistre, dotychczasowa współwłaścicielka Bellevue Polska. Do tej pory prowadziła sieć salonów na francuskiej licencji pod nazwą Lynx Optique. Po transakcji będzie zajmować się jedną placówką współpracującą z Medicover. Maria wierzy, że firma trafiła w dobre ręce.

Adam Daniluk