...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Meta pomoże przedsiębiorcom z Ukrainy

Program Odnowy Gospodarczej Ukrainy, który zapowiedział w maju prezes ds. globalnych Meta Nick Clegg, obejmuje inwestycję w wysokości 1,5 mln dolarów w celu wypracowania rozwiązań i narzędzi wspierających małe i średnie firmy na Ukrainie.

 

W ramach programu Odnowy Gospodarczej Ukrainy, Meta uruchamia dziś specjalny hub szkoleniowy, który oferuje różnorodne zasoby edukacyjne, w tym kursy Blueprint w języku ukraińskim oraz platformę szkoleniową Meta Boost. Firma przedstawia i promuje również kilka inspirujących historii lokalnych SMB.

Ukraińscy przedsiębiorcy udowadniają, że nawet wojna nie jest w stanie złamać ich chęci ciągłego rozwoju. Właściciele firm nie ustają w poszukiwaniu sposobów na utrzymanie się na powierzchni w tak trudnych warunkach. W Meta jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich poświęcenia – aby wyrazić nasze wsparcie uruchamiamy program Odnowy Gospodarczej Ukrainy. Przedsiębiorcy otrzymają wiele zasobów edukacyjnych, wskazówek i przydatnych porad, jak skutecznie prowadzić swój biznes w cyfrowym świecie – wszystko w języku ukraińskim. W naszym hubie edukacyjnym zawarliśmy najbardziej istotne materiały, więc każdy może odkryć coś przydatnego dla siebie. Ukraińscy przedsiębiorcy to ludzie, którzy inspirują każdego z nas, więc naprawdę mam nadzieję, że dzięki tej inicjatywie będziemy mogli podnieść ich na duchu i pomóc im osiągnąć wielkie szczyty.

Kateryna Kruk, regional public policy manager w Meta na Europę Środkowo-Wschodnią

W nowym hubie edukacyjnym można znaleźć szeroki wybór darmowych szkoleń i warsztatów oraz różne zasoby edukacyjne, takie jak:

  • Meta Blueprint – globalny program edukacyjny, który pozwala uczestnikom na poszerzenie wiedzy i rozwój umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych.
  • Meta Boost platform – zawiera liczne warsztaty online na temat tego, jak skutecznie kreować wizerunek firmy, zwiększać świadomość marki, utrzymywać kontakt z klientami oraz tworzyć atrakcyjne i angażujące treści.
  • Inspirujące historie ukraińskich przedsiębiorstw i ich właścicieli.
  • Niezbędne informacje o lokalnych programach partnerskich.
  • Prosty w obsłusze czatbot w aplikacji WhatsApp, który ułatwi korzystanie z platformy i sprawi, że proces nauki będzie jeszcze bardziej efektywny.


źródło: Meta

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF