...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Microsoft Precision Mouse –wyjątkowy gatunek myszy biurowej

Microsoft Precision Mouse to wyjątkowy gatunek myszy biurowej. Mały, technologiczny gryzoń waży raptem 135 gramów i w przyrodzie występuje w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym. W rolę opiekunów obu gatunków kolorystycznych wcieliły się… koty z Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego: melanistyczna jaguarzyca Beata oraz pantery śnieżne (irbisy). Microsoft w Polsce prezentuje myszy Precision Mouse w towarzystwie ich przyjaciół z warszawskiego ZOO.

Precyzyjna i ergonomiczna – gatunek idealny dla profesjonalistów

Microsoft Precision Mouse to mysz, która w precyzji wykonania i działania nie ma sobie równych. To designerskie akcesorium o minimalistycznym wzornictwie, powstało z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Dzięki wysokiej precyzji kursora (3200 DPI) jej zalety docenią przede wszystkim projektanci, architekci, fotografowie, retuszerzy czy pracownicy biurowi i przedstawiciele zawodów kreatywnych, w których precyzja wskaźnika i kliknięcie w pożądane miejsce odgrywa kluczową rolę. Z pewnością docenią ją również osoby, którym nie jest obca praca na wielu urządzeniach jednocześnie. Mysz Precision Mouse można bowiem sparować z trzema niezależnymi komputerami, korzystając z łączności Bluetooth. Wystarczy kliknąć specjalny przycisk, by przełączyć się na inne urządzenie, a dioda na spodzie myszy pokaże nam, na którym komputerze aktualnie pracujemy.

Microsoft Precision Mouse została zaprojektowana z myślą o zachowaniu zasad ergonomii. Specjalna podpórka pod kciuk sprawia, że podczas bezruchu dłoń użytkownika odpoczywa w naturalnej pozycji.

Bez zasialania aż przez 3 miesiące

Mysz została wyposażona w wydajny akumulator, który pozwala na pracę nawet przez 3 miesiące bez konieczności ładowania. Do myszy dołączony jest także przewód zasilający, stworzony z myślą o tych, którzy wolą używać akcesorium z kabelkiem. Precision Mouse została wyposażona w 6 przycisków, w tym 3 konfigurowalne dostępne pod kciukiem, którym użytkownicy mogą przypisać konkretne funkcje. Jej konstrukcja jest lekka i mobilna – mysz waży niespełna 135 gramów – a przy tym jest wyjątkowo miła w dotyku. Całość uzupełnia elegancka, metaliczna rolka (scroll), pozwalająca na zdefiniowanie prędkości przewijania stron internetowych. Do wyboru użytkownicy mają dwa tempa rolki: płynne i szybkie oraz wolniejsze i bardziej precyzyjne.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF