...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mistrzowie olimpijscy, prelekcje ekspertów, nagrody dla projektów sportowych – nadchodzi III Kongres Sport Biznes Polska

SBP Kongres

67 ekspertów, 30 prelekcji, osobistości ze świata sportu i biznesu – to wszystko czeka na uczestników III edycji Kongresu Sport Biznes Polska, która odbędzie się już 15 marca w Warszawie. Kongres połączony jest z Galą SBP, podczas której po raz pierwszy wręczone zostaną nagrody za działalność na rzecz branży w 2021 roku.

uż po raz trzeci czołowi eksperci z zakresu sportu i biznesu sportowego spotkają się w Warszawie, by wspólnie podsumować ubiegły rok w branży i porozmawiać o nowych i nadchodzących trendach. W ramach aż 5 bloków tematycznych przeprowadzony zostanie szereg prelekcji, których tematyka łączy branżę sportową ze sferą biznesu. Eksperci porozmawiają m.in. o kluczowych zmianach i rozwiązaniach, które powinien wdrożyć polski sport, nowych trendach w marketingu sportowym, praktycznym wykorzystaniu nowych technologii i cyfryzacji w branży sportowej, czy też o przyszłości transmisji rozgrywek esportowych. Do udziału w panelach zaproszono ekspertów reprezentujących różne sektory rynku, dzięki czemu wydarzenie nabierze szerszego, bardziej kompleksowego charakteru, a każdy uczestnik odnajdzie na nim coś dla siebie. Również forma spotkań będzie zróżnicowana. Odbędą się zarówno panele dyskusyjne, prezentacje, jak i rozmowy w formule 1:1. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji m.in. Otylii Jędrzejczak, Prezeski Polskiego Związku Pływackiego, czy Piotra Należytego, Prezesa Superligi.

Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, która pozwoli na realne połączenie przedstawicieli świata biznesu z branżą sportową. Już po raz trzeci spotkamy się, by wspólnie wysłuchać prelekcji i wziąć udział w merytorycznych dyskusjach, których będzie aż 30! Nasze zaproszenie przyjęło ponad 60 ekspertów, dzięki którym uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak od środka wygląda praca nad projektami, kluczowymi dla polskiego sportu.

Łukasz Banaszak, Dyrektor Zarządzający SBP

Zwieńczeniem tego dnia będzie Gala Sport Biznes Polska, podczas której po raz pierwszy przyznane zostaną nagrody honorujące działalność w branży sportu i biznesu sportowego. Laureaci zostaną wyłonieni w 16 kategoriach, podzielonych na 4 sektory – sponsoring, organizacje sportowe, sport w samorządach i kategorie specjalne. Statuetki powędrują do marek i organizacji, które w 2021 roku w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji sportu. Laureatów, spośród zgłoszonych wcześniej projektów, wyłoni specjalnie powołane jury, składające się z ekspertów ze świata sportu i biznesu.

Bardzo nam zależało, by wyróżnić najlepsze branżowe projekty. Gala nagród Sport Biznes Polska będzie wspaniałym zwieńczeniem Kongresu. Powołaliśmy specjalne jury, składające się z ekspertów, by spośród grona zgłoszonych projektów wyłonić te najlepsze. Nie było to łatwe zadanie – nominowanych było ponad 220 kandydatów. Laureatów poznamy już we wtorek.

Aleksandra Marciniak, Przewodnicząca Zarządu SBP

Kongres SBP odbędzie się w formule hybrydowej. Dodatkowo Organizatorzy zaangażowali się również w pomoc Ukrainie tworząc specjalną zbiórkę. Stowarzyszenie przekaże dostęp on-line każdej osobie, która wesprze wirtualną skarbonkę wpłatą w wysokości ceny pakietu (249 zł). Część dochodu z wydarzenia także zostanie przekazana na pomoc humanitarną.


źródło: SBP

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF