...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Monika Mielczarczyk na czele Havas Engage Warsaw

Monika Mielczarczyk - Havas Engage

Z początkiem roku stanowisko dyrektor zarządzającej Havas Engage Warsaw objęła Monika Mielczarczyk. Zadaniem Moniki jest rozwój oferty Havas Engage oraz poszerzanie grona klientów agencji świadczącej usługi z zakresu marketingu bezpośredniego i aktywacji konsumenckich.

Monika Mielczarczyk dysponuje szerokimi kompetencjami oraz bogatym doświadczeniem zdobytym w szeregu międzynarodowych organizacji zarówno po stronie agencyjnej (m.in. Change Communications i McCann/ MRM Momentum), jak i klienckiej (m.in. Huawei, Samsung, czy iSpot). Monika specjalizuje się w obszarach nowych technologii, komunikacji marketingowej, retailu, wsparciu sprzedaży oraz e-commerce.

Cieszymy się z dołączenia Moniki do zespołu Havas. Wierzymy, że jej kompetencje i doświadczenie, a także spojrzenie z perspektywy agencji i klienta, pomogą nam wzbogacić ofertę Havas Engage dla klientów. Jednocześnie pragnę podziękować Antoniemu Kolendowskiemu, dotychczasowemu szefowi Havas Engage, który po 20 latach rozstaje się z Grupą Havas. Dziękuję mu za zaangażowanie w budowanie pozycji Havas na polskim rynku i życzę wielu sukcesów w dalszych przedsięwzięciach.

Dorota Mazur, Prezes Havas Creative Group

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF