Mural MEGAŚRODY kolejną odsłoną kampanii Multikina


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/adpress/brief.pl/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php on line 213
760

Właśnie uruchomiono kolejną odsłonę kampanii promocyjnej najnowszej oferty sieci Multikino MEGAŚRODY – od teraz warszawiacy mogą oglądać mural z różowym biletem, który znajduje się na budynku przy ul. Jaworzyńskiej 5 przy Metrze Politechnika.

Mural przedstawiający różowy bilet przytulający się do roześmianej kobiety został namalowany na jednym z najbardziej „muralowych” miejsc w Polsce, wykorzystywanych przez reklamodawców do promocji swoich produktów – czyli na budynku przy ul. Jaworzyńskiej 5 obok Metra Politechnika. Mural jest częścią kampanii promocyjnej sieci Multikino, która od 6 września wprowadziła do swojej oferty MEGAŚRODY.

Przez 7 dni sześciu malarzy z artystycznym wykształceniem, zawodowo zajmujących się malowaniem murali, pracowało na wysokościach, aby przygotować dla Multikina reklamę MEGAŚRODY. Codziennie przez 8 godzin zamalowywali ścianę o powierzchnię 250 m². Zużyli 120 litrów farby. Prace rozpoczęły się od przygotowania projektu graficznego specjalnie pod format i strukturę ściany budynku przy ul. Jaworzyńskiej 5. Następnie naniesiono szkic w celu nadania proporcji kluczowym elementom grafiki. Kolejnym krokiem było wypełnienie obrazu kolorami i stopniowe dodawanie detali. W całym procesie powstawania muralu brało udział 12 osób. Za projekt i jego realizację odpowiada Good Looking Studio.

Pierwsza odsłona kampanii MEGAŚRODY została wsparta działaniami w telewizji (TVN i tematyczne z Grupy TVN, m.in. TVN24, TVN Fabuła, TVN 7, TVN Style, TVN Turbo), radiu (ESKA, Radio Zet), prasie (Fakt, Co jest Grane, Newsweek), Internecie (Filmweb, Onet), social mediach Multikina, outdoorze i kinach należących do sieci Multikino. Za kreację 30-sekundowego spotu (dostępny tutaj:https://www.youtube.com/watch?v=RbGaf0I6m9E) odpowiada Infinity Group, natomiast za jego realizację – B3 Films.

MEGAŚRODY to najnowsza propozycja Multikina skierowana do wszystkich kinomanów zainteresowanych niższą ceną biletów. Wybierając MEGAŚRODY, widz płaci za dowolny seans 2D z repertuaru Multikina jedyne 14,90 zł. W przypadku seansów 3D cenę należy powiększyć opłatę do okularów. Bilety na MEGAŚRODY można nabyć w kasie kin sieci Multikino, poprzez www.multikino.pl lub aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.