...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nastroje Polaków przed Wielkanocą: nie będzie dużych zakupów

Święta Wielkanocne koronawirus nastroje Polaków

Zrobiliśmy już zakupy na zapas, ograniczyliśmy kontakty z innymi do minimum, nie wychodzimy bez potrzeby z domów. Na co dzień dajemy sobie radę, ale przed świętami ograniczenia czasu epidemii stają się szczególnie dokuczliwe.

W najnowszym sondażu firma Inquiry spytała Polaków, jak planują spędzić Wielkanoc. Wynika z niego, że dla większości z nas nie będą to ani radosne, ani wesołe święta.

nastroje Polaków przed Wielkanocą

Tylko nieliczne osoby planują odwiedziny lub przyjmowanie gości, a ci, którzy nie planują żadnych odwiedzin (to aż 84 proc. badanych) uważają na ogół, że brak bliskiej rodziny w święta będzie dla nich dotkliwy. Ponadto Polacy zamierzają istotnie ograniczyć zakres przygotowań do świąt (mniej potraw deklaruje 38 proc., zaś mniejsze ilości – 25 proc. badanych), a co piąta osoba deklaruje że w ogóle nie urządzi świąt w tej sytuacji.

Święta Wielkanocne koronawirus

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF