...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Niezwykła okazja dla start-upów, studentów i innowacyjnych przedsiębiorców. Spotkanie otwarte z wykładowcą i dyrektorem z MIT

Jak przekształcić biznesplan w biznes – to pytanie, które stawia sobie większość początkujących przedsiębiorców. I choć nie ma na nie jednej odpowiedzi, warto jej szukać z pomocą najlepszych. Niepowtarzalna okazja, by to zrobić, nadarzy się 13 czerwca w Warszawie, gdzie odbędzie się spotkanie otwarte z jednym z najbardziej uznanych światowych autorytetów w dziedzinie przedsiębiorczości opartej na innowacjach.

Paul Cheek jest starszym wykładowcą w szkole biznesu przy Massachusetts Institute of Technology, uznawanej za najlepszą uczelnię techniczną na świecie. Pełni też funkcję  dyrektora wykonawczego w Martin Trust Center for MIT Entrepreneurship, gdzie odpowiada za strategię, wizję i plany operacyjne, a także nadzór nad flagowymi projektami wspierającymi przedsiębiorczość. W 2021 roku znalazł się w prestiżowym zestawieniu Forbes 30 under 30, skupiającym najbardziej wpływowe młode osoby w świecie biznesu.

Paul Cheek w Warszawie. Niezwykła okazja dla praktyków innowacji

To jeden z najbardziej szanowanych na świecie ekspertów w dziedzinie przedsiębiorczości opartej na innowacjach i identyfikowaniu nowych możliwości rozwoju biznesu. Cheek w swojej karierze nauczał, był mentorem i doradzał tysiącom przedsiębiorców na całym świecie, od małych startupów po organizacje z listy Fortune 500. Jest także autorem książek, a 13 czerwca pojawi się w Polsce w ramach promocji najnowszej z nich, zatytułowanej “Disciplined Entrepreneurship: Startup Tactics” (ang. zdyscyplinowana przedsiębiorczość: taktyki start-upowe).

– Paul Cheek to jedna z najbardziej inspirujących osób w społeczności start-upowej. Spotkanie z nim to niezwykła okazja dla wszystkich, którzy myślą o założeniu biznesu lub rozwijaniu go w dynamicznie zmieniającym się świecie – mówi Łukasz Owczarek, Head of Growth StartSmart CEE, związanej z MIT organizacji wspierającej start-upy, na której zaproszenie Cheek przyjedzie do Polski. Spotkanie autorskie będzie rozszerzone o godzinny panel, w trakcie którego gość odpowie na pytania uczestników.

Paul Cheek w Warszawie. Spotkanie otwarte z uznanym ekspertem z MIT

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00 w przestrzeni WeWork przy ul. Kruczej w Warszawie. Po rejestracji przewidziano czas na uwagi wstępne, część z pytaniami otwartymi moderowaną przez Bogy Cimoszko-Skowroński, jedną z założycielek StartSmart CEE oraz podpisywanie książki. Całość zakończy przyjęcie, podczas którego będzie można indywidualnie porozmawiać z gościem. Cheek podzieli się spostrzeżeniami i doświadczeniem z łączenia teorii z praktyką biznesową. 

Partnerami wydarzenia są WeWork, Emerging Founders, Polish Ukrainian Startup Bridge, StartupGrind, Startup Wroclaw, Uhub, Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet SWPS, a partnerem medialnym jest portal MamStartup.pl. 

Bezpłatna rejestracja jest dostępna pod poniższym linkiem:

https://www.eventbrite.com/e/mits-paul-cheek-event-in-warsaw-tickets-904629470097

 

oLIVE media to butikowa agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Nad strategiami pracujemy holistycznie. Firma to dla nas nie tylko jej historia, wartości, produkty i usługi czy wizja rozwoju. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Tylko kompleksowe prowadzenie działań w tych obszarach, pozwala na strategiczne komunikowanie oraz realizację celów wizerunkowych i biznesowych firmy.

oLIVE media