...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa odsłona kosmetyków Fergio Bellaro. Za rebranding produktów oraz obecność marki kosmetycznej w social mediach odpowiada agencja oLIVE media

Agencja oLIVE media przeprowadziła proces rebrandingu dla Fergio Bellaro, polskiej marki kosmetyków naturalnych do pielęgnacji włosów, ciała, twarzy oraz produktów SPA. Zespół oLIVE media opracował także nową strategię komunikacji i dba o obecność marki w mediach społecznościowych.

Po kilkuletniej obecności na sklepowych półkach polska marka kosmetyczna Fergio Bellaro postawiła na zmianę designu etykiet produktowych, powierzając to zadanie agencji oLIVE media. Efektem współpracy jest wypracowanie nowego logo oraz odmienione etykiety, oparte na nowoczesnej stylistyce, przyciągające uwagę oryginalnymi połączeniami barw. 

Nowy design doskonale łączy estetykę z naturalnym charakterem produktów, co spotkało się z pozytywnym odbiorem klientów. Dodatkowo, zastosowanie prostych i czytelnych fontów ułatwia zapoznanie się z informacjami o produkcie. Odnowione etykiety stanowią nie tylko estetyczną innowację, ale również przyciągają uwagę swoją nowoczesnością, kreatywnością i minimalizmem.

– Agencja oLIVE media pomogła nam stworzyć dopasowany do współczesnych trendów wizerunek marki. Wspólnie odmieniliśmy estetykę naszych produktów, a poprzez aktywne działania online, wyraźnie zwiększyliśmy naszą obecność w internecie – przyznaje Krystyna Broniek, eksport director w firmie New Anna Cosmetics.

 

Oprócz prac designerskich i graficznych, zespół social media agencji opracował szczegółowy content plan, aby zapewnić widoczność Fergio Bellaro w mediach społecznościowych. Odpowiadając na najnowsze trendy, wizualną prezentację marki oparto na dynamicznych kolażach graficznych i nawiązaniu do afirmacji. 

 

oLIVE media to agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Portfolio agencji jest bogate w projekty z różnych branż, m.in. branży beauty, fashion, nowych technologii, ekologii czy finansów.

 

Fergio Bellaro to polska marka kosmetyczna, należąca do grupy New Anna Cosmetics, od 2015 roku zdobywa uznanie na polskim i międzynarodowym rynku. Jej produkty są dostępne w drogeriach, sieciach handlowych i e-commerce, w tym w Hebe, DM, Auchan i E.Leclerc.oLIVE media to butikowa agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Nad strategiami pracujemy holistycznie. Firma to dla nas nie tylko jej historia, wartości, produkty i usługi czy wizja rozwoju. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Tylko kompleksowe prowadzenie działań w tych obszarach, pozwala na strategiczne komunikowanie oraz realizację celów wizerunkowych i biznesowych firmy.

oLIVE media