...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowy Head of Creative w Unilever Polska

Nikodem Witkowski

Nikodem Witkowski objął nowo utworzone stanowisko Head of Creative w Unilever Polska. Z firmą związany jest od 2019 roku.

Nikodem Witkowski na stanowisku head of creative będzie odpowiedzialny za kompleksowe działania kreatywne – w tym kreacje digitalowe, eComm oraz wsparcie kampanii ATL dla wszystkich marek z portfolio Unilever Polska, zarówno w ramach działań in-house, jak również we współpracy z agencjami kreatywnymi.

Witkowski doświadczenie zdobywał m.in. w obszarach marketingu cyfrowego, projektowania graficznego, produkcji i postprodukcji wideo. Pracował m.in. dla Orange Polska, T-Mobile, L’Oreal czy Glov. Do Unilevera przeszedł z Philips Polska, gdzie na stanowisku Creative Project Manager odpowiadał za kampanie digitalowe.

W Unilever, dotychczas jako Content Manager, współtworzył komunikację m.in. dla marek takich jak Cocolino, Knorr, Dove, Cif, Rexona, Lipton czy Domestos. Odpowiadał również za komunikację digitalową w kampanii Magnum Ruby z udziałem Anji Rubik oraz współpracował przy tworzeniu nowej platformy komunikacji dla marki Big Milk.


Źródło: Unilever Polska 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF