...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowy partner zarządzający w Vision Group

Natalia Miller

Vision Group otwiera właśnie nowy rozdział swojej działalności – z początkiem września 2021 do grona akcjonariuszy firmy dołącza Natalia Miller, która obejmuje również funkcję Partnera Zarządzającego oraz stanowisko Head of Corporate Affairs.

Natalia Miller jest związana z Vision Group od 2008 r. tj. od początku istnienia firmy, a we wrześniu dołącza do grona współwłaścicieli. Zajmie się nadzorem nad projektami z zakresu corporate affairs oraz koordynacją prac zespołu Vision Group. Tak jak dotąd będzie również koordynowała działania w zakresie public relations i public affairs oraz tworzenia i realizacji strategii komunikacyjnych dla Klientów. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym dla sektora farmaceutycznego i ochrony zdrowia. Jest autorką wielu kampanii medialnych i akcji edukacyjnych poświęconych zdrowiu oraz publikacji naukowych.

Jarosław NykW Vision Group stawiamy na długofalowy rozwój. Otwieramy przed wszystkimi pracownikami możliwość dołączenia do grona akcjonariuszy naszej firmy. To zależy tylko od ambicji pracowników, jak również stanowi kluczowy element przy budowie zaangażowanego i stabilnego zespołu.

Jarosław Nyk, CEO i Partner w Vision Group

W strukturze firmy pozostaje jako Partner oraz Head of Public Affairs dotychczasowa Partner Zarządzająca – Małgorzata Bogusz, która skupi się na rozwoju projektów public affairs na rynkach międzynarodowych.

Vision Group jest agencją specjalizującą się w public relations i public affairs, oferującą kompleksowe usługi doradztwa i realizacji działań public & governmental affairs. Na rynku działa od 2008 r. Jest członkiem międzynarodowej, prestiżowej sieci Nextlaw Global Public Affairs by DENTONS, która zrzesza kilkadziesiąt wiodących agencji public affairs, realizujących projekty w ponad 100 krajach.

Vision Group jest sześciokrotnym laureatem konkursu MAGELLAN AWARDS, organizowanym przez League of American Communications Professionals (LACP) oraz trzykrotnym finalistą w międzynarodowym konkursie SABRE AWARDS (w latach 2012, 2018 i 2020). Jako jedyna firma w branży public relations została wyróżniona prestiżowym Godłem TERAZ POLSKA.


Źródło: Vision Group

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF