...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowy projekt Jarosława Kuźniara

funwisher

Wraz ze współtwórcami projektu zdecydowali się na pozyskanie środków poprzez crowdfunding.

Już jutro ma ruszyć zbiórka pieniędzy na platformie Crowdway. Na rozwój projektu Funwisher twórcy chcą zebrać ponad 2 miliony złotych. Wyemitowane zostanie 10% udziałów w spółce pod postacią 7 tysięcy akcji. Na osoby chętne dołożenia się do projektu czeka 6 pakietów wsparcia od 300 złotych do 120 tysięcy.

Funwisher jest funkcjonującą firmą oferującą spersonalizowane życzenia od gwiazd i bohaterów filmowych. Dzięki wcześniej nagranym fragmentom twórcy są w stanie wygenerować gotowy materiał wideo poniżej godziny. A personalizacja obejmuje takie aspekty jak tekst życzeń, zdjęcia osoby, do której kierowany jest materiał oraz wybór osoby lub postaci składającej życzenia. W ofercie znajdziemy między innymi Roberta Lewandowskiego, Czesława Mozila i Pszczółkę Maję.

Firma już może pochwalić się może pewnymi liczbami realizacji a zebrane pieniądze mają trafić na rozwój oferty oraz podbój rynków zagranicznych.

Funwisher infografika

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF