...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Oficjalna data startu HBO Max

hbo max polska

Konkurencji na rynku VOD jest coraz więcej, a ósmego Marca rusza kolejna platforma. Co i w jakiej cenie zaoferuje?

Od kilku lat w Polsce obecna jest usługa HBO Go, jedna z wielu platform oferujących filmy i seriale na żądanie. Dlaczego warto więc wypatrywać HBO Max i co nowego wniesie na rynku? Przede wszystkim aktualna propozycja w Polsce jest zwyczajnie stara i uboga. Aplikacja starszej wersji platformy nie daje możliwości seansu w 4K lub z wykorzystaniem innych technologii jak, chociażby HDR. Dodatkowo start usługi w wydaniu Max oznacza coś, co bywa kluczowym czynnikiem przy wyborze subskrypcji  tego rodzaju świadczeń. Mowa o wyborze filmów i seriali, nowy portal to nie tylko nowa nazwa, ale też zdecydowanie rozszerzona ilość produkcji dostępnych z poziomu kanapy. Pojawią się również filmy, których premiery w czasie pandemii odbywają się hybrydowo oraz produkcje HBO Max Originals.

Jeżeli chodzi o cenę, ta pozostanie bez zmian i wyniesie 20 zł miesięcznie dla użytkowników, którzy zdecydują się na dołączenie do platformy przed 31 Marca. Zniżka ta będzie aktywna jedynie tak długo jak długo trwać będzie nasz abonament. W momencie zrezygnowania z usługi lub dołączenia po 31 Marca cena wzrośnie do 30 zł.

HBO Max to całkowicie nowe doświadczenie płynące z oglądania w streamingu. Serwis oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie – filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci, za które odpowiadają Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele więcej. Z radością potwierdzamy, że 8 marca HBO Max pojawi się także w Polsce i będzie to kolejny etap udostępniania serwisu nie tylko w całej Europie, ale także i poza nią

Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF