...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ogromne finansowanie dla Swappie

Swappie

Jeden z największych dostawców odnowionych Iphone-ów w Europie pozyskał ogromne finansowanie, które ma pomóc w rozszerzeniu swojej działalności. Dzięki temu projekt liczy na globalizacje swojej wizji używanych urządzeń.

Fiński startup rozpoczął swoją działalność w 2016 roku, a po 6 latach może mówić o ogromnej ilości sukcesów. Przy projekcie aktualnie pracuje ponad tysiąc osób, a w zeszłym roku udało im się wygenerować 100 milionów euro przychodu. A teraz udało im się uzyskać
blisko 125 milionów dolarów finansowania, dzięki którym firma chce rozwijać swoją działalność na nowe kraje, przy okazji promując i rozwijając rynek odnawianej elektroniki.

Czym dokładnie zajmuje się Swappie?

Startup oferuje klientom używane Iphone, które zostają przed sprzedażą przetestowane, odświeżone oraz objęte roczną gwarancją. Dzięki temu kupujący nie musi wydawać ogromnych sum na nowe smartfony, a otrzymuje sprawdzony produkt objęty gwarancją. Dodatkowo Swappie oferuje również usługi serwisowe w przypadku zakupionych u nich urządzeń oraz chętnie odkupi twoje stare urządzenie. Ważnym punktem całego procesu jest to, że firma w pełni zajmuje się każdym urządzeniem, zamiast oddelegowywać część zadań do zewnętrznych wykonawców.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF