...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

PFR: Warsztaty dla firm

Mamy dla Was dwa bardzo ciekawe warsztaty od PFR. "Projektanci Design Thinking. Zrób kreatywny sprint w organizacji" 13.09 i "Raportowanie ESG. Warsztaty z obliczania śladu węglowego organizacji" 20.09 Zapisz się już dzisiaj

 

Kreatywność i innowacyjność są ważnymi czynnikami, które determinują  rozwój organizacji i jej powodzenie w biznesie. Jak być zatem organizacją, która szybko reaguje na nowe wyzwania i jak zadbać o innowacyjność i konkurencyjność swojego biznesu?

Warsztaty „Projektanci Design Thinking. Kreatywny sprint w organizacji” zostały przygotowane, by wyposażyć zespoły projektowe w narzędzia pozwalające w sposób ustrukturyzowany pracować nad nowymi rozwiązanymi. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać praktyczne wykorzystanie metodyki i nabędą umiejętność prowadzenia sprintów w ich firmach.

Zainteresowani mają do wyboru 3 formaty:

  • warsztaty grupowe dla zespołów,
  •  warsztaty grupowe dla osób indywidualnych,
  • personalizowane warsztaty odpowiadające na potrzeby firmy.

Już 13.09 odbędzie się bezpłatne spotkanie przed warsztatami z ekspertami PFR

Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez link: https://pfrsa.pl/warsztat-projektanci-design-thinking

 

Raportowanie ESG staje się obowiązkiem dla coraz większej liczby organizacji.  Podjęcie działań w miarę szybko w tym zakresie, pozwoli przedsiębiorstwom przygotować się do raportowania oraz zastanowić się m.in. na jakiej podstawie wyliczyć ślad węglowy firmy. Wychodząc naprzeciwko temu wyzwaniu Sieć Firm Przyszłości PFR wraz z Krajową Agencją Poszanowania Energii przygotowali kolejną edycję komercyjnych warsztatów.

Praktyczne warsztaty pozwolą poznać ślad węglowy organizacji lub zdobyć kompetencje potrzebne do własnych wyliczeń, dowiedzieć się jak go poprawnie raportować oraz skorzystać z dodatkowego doradztwa ekspertów.

Zainteresowani mają do wyboru 3 formaty:

  • warsztaty grupowe dla zespołów,
  •  warsztaty grupowe dla osób indywidualnych,
  • personalizowane warsztaty odpowiadające na potrzeby firmy.

Już 20.09 odbędzie się bezpłatne spotkanie przed warsztatami z ekspertami #KAPE

Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez link: https://pfrsa.pl/warsztat-esg

 

źródło: PFR

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF