...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pierwsza gra Ekipy

gra ekipy dino

Wraz z wejściem na giełdę i sformalizowaniem swojej działalności Ekipa zapowiedziała rozpoczęcie prac nad własnymi grami. Dziś możemy oceniać pierwsze efekty prac.

W lipcu tego roku Ekipie udało rozwinąć się do tego stopnia, iż zagościli oni na giełdzie. Wtedy również ogłosili oni również swoją współpracę z Polskim studiem T-Bull. Twórcą kilkudziesięciu gier zarówno na platformy mobilne, jak i na komputery. Efektem współpracy jest świeża premiera gry mobilnej “My dino friend”, która kosztować miała ponad milion złotych. Jest to casualowa gra, w której należy zadbać o potrzeby swojego prehistorycznego przyjaciela. Wiele elementów nawiązuje do klasycznej już zabawki Tamagotchi. W grze poza główną rozgrywką znajdziemy mini gry oraz mikrotransakcje pozwalające przyspieszyć rozwój naszego podopiecznego. Na ten moment dostępna jest jedynie na urządzenia z systemem Android, a wersja Ios pojawić ma się w najbliższym czasie w sklepie Appstore.

To jednak dopiero pierwsza z kilku zaplanowanych przez Ekipę propozycji  gamingowych. Zapowiedziano już, że grę czekają duże aktualizacje, które mają urozmaicić rozgrywkę w nadchodzącym roku, a nieoficjalnie mówi się o większych projektach studia, które są już w fazie przygotowań.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF