...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pierwsze takie muzeum w Polsce

funzeum

26-27 lutego w Gliwicach otwarte zostanie Funzeum. Projekt wzorowany jest na największym tego typu obiekcie na świecie.

Funzeum to projekt organizowany przez pomysłodawców marki Prezentmarzeń. Inspiracja wzięła się od japońskiego TeamLab Borderless znajdującego się w Tokio. Największe muzeum sztuki cyfrowej na świecie ma w swojej ofercie niesamowite multimedialne instalacje. Gliwickie Fanzeum swoją ofertą wcale nie będzie odstawać. Możliwość przeżycia unikalnego doświadczenia zapewnią nam takie atrakcje jak: fluorescencyjny las, pokój nieskończoności, kryształowa komnata, sala księżycowa, interaktywne akwarium oraz największe w Polsce pianino podłogowe. Na Wielkie Otwarcie przewidzianych jest łącznie ok. 50 interaktywnych instalacji rozstawionych na powierzchni ok 4000 m2.

Trudno opisać słowami wszystko, co przygotowaliśmy dla odwiedzających w Funzeum. To trzeba będzie po prostu zobaczyć! Zależało nam na tym, by stworzyć coś oryginalnego, na najwyższym poziomie estetycznych doznań. Chcemy zaprosić gości do zupełnie innego, zaskakującego świata, pełnego zachwytów i wzruszeń

Adam Wicher, pomysłodawca i założyciel Funzeum w Gliwicach

Adam Daniluk