...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pierwszy taki sklep w Polsce – Żabka Nano

żabka nano

Na terenie Decathlonu w Piasecznie otwarto pierwszą taką Żabkę w Polsce. Zakupy w niej będą jeszcze szybsze.

Żabka Nano to bardzo innowacyjny projekt. Koncept różni się od tradycyjnych obiektów tego typu. Dzięki algorytmom, wbudowanemu systemowi kamer  i nowoczesnej technologii nie będziemy musieli nawet korzystać z kasy!

Żabka Nano korzysta z nowoczesnych technik autoryzacji wdrożonych dzięki współpracy z firmą Ayden. Przed pierwszym wejściem podajemy w specjalnym terminalu numer telefonu, po czym przykładamy naszą kartę płatniczą. Po wejściu wystarczy wziąć produkt ze sklepowej półki. Kamery rozpoznają jakie przedmioty zostały zabrane. Po wyjściu z obiektu sklep automatycznie policzy koszty, a pieniądze zostaną pobrane z konta automatycznie. Przyśpieszy to znacznie proces zakupów.

Od czerwca br. otworzyliśmy już kilkanaście bezobsługowych placówek Żabka Nano w bardzo różnych lokalizacjach m.in. na dworcu, metrze, w centrach miast czy Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obecnie debiutujemy z nową wersją Żabki Nano w modelu store-in-the-store. Dzięki specjalnej konstrukcji modułowej placówkę możemy uruchomić w bardzo krótkim czasie, w Piasecznie trwało to ok. doby. Pilotaż zaplanowany jest w sieci Decathlon, cieszymy się, że wspólnie możemy budować nową wartość dla klientów 

Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future

 

Adam Daniluk