...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Poland Business Run w tym roku startuje po raz piąty!

Poland Business Run odbędzie się już we wrześniu. Tym razem uczestnicy pobiegną w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i po raz pierwszy w Gdańsku. Do tej pory Poland Business Run pomógł ponad 60 osobom w zakupie protez, dofinansowaniu rehabilitacji i konsultacji psychologicznych

Poland Business Run, największy charytatywny bieg biznesowy, jak co roku, ma również propozycję dla osób, które biegać nie mogą lub nie lubią. To akcja Pomagam Bardziej. Wystarczy wejść na stronę www.polandbusinessrun.pl, wybrać miasto, a następnie drużynę, za pośrednictwem której wpłaci się pieniądze. Zespół, który w danym miesiącu zgromadzi najwięcej pieniędzy, wygrywa Żółtą Koszulkę Lidera. W tym roku zaprojektował ją dla Poland Business Run duet BOHOBOCO. Wszystkie pieniądze zebrane w ramach akcji Pomagam Bardziej zostaną przeznaczone na pomoc kolejnym podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Zadaniem zespołu zarejestrowanego w Poland Business Run jest zbiórka środków i  zachęcanie swoich znajomych z pracy, rodziny i przyjaciół do wpłacania darowizn na rzecz osób po amputacjach. Znamy już pierwsze nagrodzone zespoły. W Krakowie to drużyna Crazy Blue Dragons z Kancelarii Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz. W Poznaniu najlepiej spisał się zespół  Informed Sources z Informed Sources (Polska) sp. z o.o. W Katowicach najlepsza okazała się drużyna Ambulofobicy z ADB, natomiast w Warszawie szczęśliwymi posiadaczami Żółtej Koszulki Lidera została drużyna ROSSBIEGANI z ROSSMANN. W Łodzi na podium stanęli Meridian Doradcy Kredytowi z Meridian Doradcy Kredytowi.

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety w Polsce. Od pierwszej edycji udało się zmienić życie ponad 60 osób. Bieg zainicjowały w Krakowie w 2011 r. firma UBS oraz Radisson Blu Hotel Kraków. Pierwsza edycja odbyła się także przy wsparciu firmy Luxoft, Urzędu Miasta Krakowa i Zarządu Infrastruktury Sportowej. W tym roku Poland Business Run obchodzi swoje piąte urodziny i z tej okazji przekazuje pałeczkę pomocy również lokalnym fundacjom, dzięki którym środki zebrane w trakcie biegu trafią do kolejnych potrzebujących. Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na Facebooku.

::

Fot. Facebook / Poland Business Run

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF