...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Popularni TikTokerzy zachęcają do udziału w wyzwaniu Huawei #TheBestJobInTheWorld

wyzwanie Huawei

Czworo popularnych TikTokerów - @nataliasisik, @kamelemona, @magicofy, @lukipoland - opublikowało filmy zachęcające do wzięcia udziału w wyzwaniu Huawei #TheBestJobInTheWorld. Do północy 21 czerwca można zgłosić swoją pracę w konkursie i powalczyć o możliwość współtworzenia kanału TikTok marki Huawei.

Wyzwanie #TheBestJobInTheWorld, które rozpoczęło się 15 czerwca i kończy się o północy w najbliższą niedzielę, zachęca do publikowania wideo inspirowanego tym właśnie hasłem. Spośród zgłoszonych filmów, jury wybierze 4 najciekawsze i najbardziej angażujące, a ich autorzy otrzymają możliwość publikowania swoich filmów na kanale Huawei przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień. Dodatkowo produkcje zwycięzców i zaangażowanych w projekt TikTokerów zostaną połączone w cztery filmy, które trafią na kanał Huawei i kanały TikTokowych twórców.

Popularni TikTokerzy na swoich kanałach opublikowali filmy charakterystyczne dla ich profili, w których zachęcają swoich obserwatorów do wzięcia udziału w wyzwaniu #TheBestJobInTheWorld. Każdemu z nich towarzyszy również muzyka nawiązująca do kampanii promującej sklep Huawei AppGallery – „Explore IT”, a także zaprezentowane są najnowsze smartfony marki – Y6p i Y5p.

@nataliasisik (1,7 mln obserwujących) 

@nataliasisik

Otrzymaj duet ze mną 😍 Zrób TikToka z #thebestjobintheworld dodaj @huaweimobilepl i zawalcz teraz 😍

♬ Explore It – Tomer Biran

 

@kamelemona (1,7 mln obserwujących)

https://www.tiktok.com/@kamelemona/video/6839225853696642310

@magicofy (638 tys. obserwujących)

@iluzjonista_y

Nagraj Tiktok do dźwięku ExploreIt, dodaj #thebestjobintheworld nagraj co to dla Ciebie znaczy!Do najlepszego filmiku nagrywam DUET! @huaweimobilepl

♬ Explore It – Tomer Biran

@lukipoland (562 tys. obserwujących)

@lukipoland

Akcja #thebestjobintheworld trwa! Co to dla Ciebie znaczy? Pokaż to w TikToku i twórz TikToki z Huawei, a do tego… duet ze mną 😉

♬ Explore It – Tomer Biran

TikTok to kolejny kanał w komunikacji Huawei w social media obok Facebooka, Instagrama, Twittera oraz YouTube’a.

Wyzwanie #TheBestJobInTheWorld nawiązuje do trwającej kampanii marketingowej promującej autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery oraz atrakcyjne cenowo smartfony z najnowszej serii Y – Y6p i Y5p. Huawei dynamicznie rozwija swój własny ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się prawie 1000 polskich aplikacji, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. W skali globalnej, w sklepie dostępnych jest już 35 tysięcy aplikacji, z których korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services obok takich usług jak – między innymi – Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.


Źródło: Informacja prasowa HUAWEI

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF