...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Prezes Banku BPH w prestiżowym gronie laureatów międzynarodowej nagrody „Solidarity Awards”

Paweł Bandurski

Wspieranie kobiet w rozwoju zawodowym przestało być wyłącznie domeną pań - coraz częściej menadżerowie angażują się w rozwój różnorodności w firmach. Paweł Bandurski, Prezes Zarządu Banku BPH został właśnie nagrodzony wyróżnieniem w ramach międzynarodowej inicjatywy „Solidarity Awards”, którego organizatorem w Polsce jest Fundacja Vital Voices.

Wyróżnienia „Solidarity Awards” zostały rozdane w Polsce po raz drugi,  wzorem nagród przyznawanych przez Vital Voices Global Partnership w Nowym Jorku. Nagroda jest wyrazem docenienia działalności mężczyzn na rzecz rozwoju kobiet liderek oraz ich wkładu w promowanie idei women empowerment. Otrzymują je osoby, które aktywnie angażują się w promowanie różnorodności w biznesie i innowacyjnych dobrych praktyk, które mogą być wzorem do wdrażania w kolejnych firmach. W Stanach Zjednoczonych w poprzednich latach nagrody otrzymali m.in. były wiceprezydent USA Joe Biden oraz obecny Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres.  

„Aktywne wspieranie rozwoju liderek w biznesie to temat bardzo istotny, to fundament dla wzmacniania różnorodności, zaangażowania i innowacyjności przedsiębiorstw. Solidarity Awards to cenne wyróżnienie i motywacja do dalszych działań. Bank BPH od lat współpracuje z wieloma organizacjami aby jak najszerzej promować potencjał kobiet. Będziemy kontynuować naszą misję, jestem przekonany, że z równie dobrym rezultatem” – mówi Paweł Bandurski, Prezes Banku BPH i laureat tegorocznej nagrody.

Wyróżnienia otrzymali również John Law – Vice Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Sebastian Drzewiecki – Head of Business Service Center w GSK oraz Wojciech Głownia – CEO w Diaphane Software. Polskie „Solidary Awards” zostały przyznane podczas kolejnej już, 7. edycji Global Mentoring Walk w Warszawie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF