...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Publicis Groupe uruchamia specjalny serwis informacyjny dla marketerów

CMO Insider Publicis Groupe

Serwis CMOInsider.pl, do czasu uporania się z pandemią koronawirusa, będzie poświęcony zmianom w marketingu, reklamie, biznesie i społeczeństwie, wywołanym przez trwający kryzys.

CMOInsider.pl powstaje dzięki współpracy analityków i strategów agencji należących do Publicis Groupe w Polsce, którzy do tej pory przygotowali dla Klientów kilkadziesiąt analiz i opisów tendencji w mediach, reklamie, gospodarce i społeczeństwie. Wszystkie dotychczasowe artykuły publikowane były w formie specjalnych newslettererów.

Nasze newslettery spotkały się z bardzo pozytywną reakcją Klientów, dlatego postanowiliśmy zrobić krok dalej i udostępnić naszą wiedzę szerszej grupie odbiorców. Liczymy, że analizy, rzetelne informacje i wnioski, które publikujemy na CMOinsider.pl, będą nie tylko inspirować branżę, ale również pomagać przedsiębiorstwom podejmować ważne decyzje biznesowe w różnych obszarach gospodarki.

Piotr Ruszak, Chief Communications Officer

Treści udostępniane przez Publicis Groupe na stronie CMOInsider.pl podzielone są na cztery kategorie tematyczne: konsumpcja mediów, trendy zakupowe, zmiany zachowań oraz tzw. varia. Przy każdym omawianym temacie pojawiają się sugestie i wnioski, które mogą stanowić wskazówkę dla firm. Serwis powstaje w języku polskim i angielskim, a wkrótce jego funkcjonalność zostanie rozbudowana.

CMOinsider.pl współtworzą stratedzy i analitycy agencji i departamentów Publicis Groupe: Starcomu, Zenith, Spark Foundry, Performicsa, Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread, MSL, Publicis Consultants, Publicis Commerce oraz Data Science.


Źródło: informacja prasowa Publicis Groupe 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF