...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rozbudowa działu kreacji i awanse w Q&A Communications

Sebastian Sauer objął stanowisko Creative Directora, zaś Michalina Dolińska Idea Designera w Q&A Communications. Sebastian Sauer z poznańską agencją związany jest od września 2016, a Michalina Dolińska pracuje w Q&A Communications od 2006 roku.

Michalina Dolińska, zanim dołączyła do zespołu agencji, 6 lat zdobywała doświadczenie jako dziennikarka w poznańskiej redakcji Gazety Wyborczej. Do 2018 r. pracowała w zespole consultantów, obsługując między innymi takie marki, jak: Żabka Polska, EDP Renewables, Galeria Malta czy Seat. W ubiegłym roku dołączyła do działu kreacji, a w marcu 2019 objęła stanowisko Idea Designera.

Sebastian Sauer do Q&A Communications przeszedł z agencji AFEKT, gdzie pracował na stanowisku Art Directora. Pracował także m.in. w agencjach: About Ad, Data Solutions oraz Tequila Polska. Od września 2016 pełnił w Q&A Communications funkcję Head of Art. Od marca jest Creative Directorem i zarządza kilkuosobowym działem kreacji w poznańskiej agencji. Sauer będzie odpowiedzialny zarówno za stronę organizacyjną działu kreacji oraz zadba o poziom produktu kreatywnego w nawiązaniu do aktualnych trendów w reklamie, komunikacji oraz designie.

Rozwój działu kreacji Q&A odpowiada na wyzwania stawiane przez klientów. Jest wyrazem dbałości o wzrost jakości produktu kreatywnego Q&A Communications. Zarówno w obszarze komunikacji PR jak i reklamowym oraz digitalowym/SOME. Wierzymy, że doświadczenie oraz umiejętności Michaliny oraz Sebastiana pozwolą na tworzenie jakościowych pomysłów o dużym potencjale do dzielenia się nimi”- mówi Przemysław Wojak, Managing Partner w Q&A Communications.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF