...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rozwiń swój start-up z Grupą LUX MED! Trwa rekrutacja do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa

Bupa, której częścią jest Grupa LUX MED, zainaugurowała tegoroczną edycję programu eco-Disruptive. Program ma na celu wsparcie start-upów i NGO-sów tworzących innowacyjne rozwiązania w obszarze opieki zdrowotnej. Zgłoś swój start-up już teraz i wraz z pracownikami Bupa pracuj nad projektami wywierającymi pozytywny wpływ na zdrowie społeczeństw.

W ostatnich latach program eco-Disruptive umożliwił tysiącom pracowników Bupa z całego świata współpracę z przedsiębiorcami i start-upami w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoi sektor opieki zdrowotnej. W tym roku obie strony również połączą siły, aby wspólnie działać na rzecz budowy zdrowych społeczeństw, skupiając się przede wszystkim na potrzebach osób, które codziennie napotykają bariery w dostępie do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Start-upy i NGO-sy mogą zgłaszać swoje pomysły w trzech kategoriach:

  1. Zwiększanie dostępu do opieki zdrowotnej
  2. Wspieranie osób z niepełnosprawnościami
  3. Zapobieganie chorobom

Pracownicy Grupy LUX MED będą współpracować z przedstawicielami start-upów i organizacji pozarządowych w ramach dwóch ostatnich filarów.

Przed nami miesiące, w trakcie których pracownicy Bupa i przedstawiciele start-upów będą wspólnie wypracowywać rozwiązania, mające realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Program eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa ma charakter międzynarodowy. Najlepszy projekt, wyłoniony w trakcie głosowania w Bupa, otrzyma nagrodę finansową i możliwość dalszego rozwoju swoich produktów bądź usług. Zwycięzcę tegorocznej edycji programu poznamy w grudniu.

Rekrutacja do programu

Rekrutacja do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa dla start-upów i NGO-sów z Polski trwa do 12 lipca. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć w tym miejscu: https://www.bupa.com/impact/action/eco-disruptive/eco-disruptive-application

Więcej informacji o programie:

https://www.bupa.com/impact/action/eco-disruptive

 

Źródło informacji: Grupa LUX MED

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF