...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Saly z międzynarodową współpracą

zakupy przez internet

Krakowska spółka informatyczna Saly zajmująca się sprzedażą oprogramowania wykorzystującego platformę e-commerce B2B podpisała kontrakt z firmą zagraniczną. Startup wesprze sprzedaż urządzeń nokto-i termowizyjnych.

PARD Europe to producent specjalistycznego sprzętu, np. noktowizorów i urządzeń termowizyjnych. Celują głównie w sprzedaż klientom zainteresowanym polowaniem i strzelectwem sportowym.

Saly jest dostawcą oprogramowania dla e-commerce. Wspierają proces sprzedaży i obsługę klientów B2B. Krakowski startup w 2021 roku pozyskał 3 mln złotych finansowania od Columbus Energy.

Wybór Saly jako platformy e-commerce B2B przez PARD podyktowany jest strategią rozwoju na rynkach europejskich oraz potrzebą usprawnienia logistyki. Dotychczas wszystkie zamówienia były realizowane przez centralę zlokalizowaną w Chinach. Rolą Saly jest usprawnieniem procesu zakupów. Umowa została podpisana na rok czasu.

 

Adam Daniluk