...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

ŠKODA wyprodukowała 500 000 egzemplarzy modelu SUPERB

Flagowa limuzyna marki, ŠKODA SUPERB odnosi kolejne sukcesy sprzedażowe. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz atrakcyjnemu designowi model zyskuje klientów na całym świecie. Półmilionowy egzemplarz ŠKODY SUPERB właśnie zjechał z linii produkcyjnej.

Wyprodukowanie 500 tysięcy egzemplarzy ŠKODY SUPERB jest dowodem na niesłabnącą popularność tego modelu. Nowoczesny design, najnowsze technologie oraz niezwykle przestronne wnętrze flagowego auta ŠKODY plasują model w czołówce segmentu średniej klasy – komentuje Michael Oeljeklaus, Członek Zarządu ŠKODA AUTO ds. produkcji i logistyki.

Pół miliona egzemplarzy w cztery lata

Aktualna wersja modelu SUPERB miała swoją premierę w marcu 2015 roku. W ciągu zaledwie 4 lat marka wyprodukowała już pół miliona egzemplarzy i nie spoczywa na laurach – w tym roku ŠKODA SUPERB pojawi się w nowej odsłonie, m.in. z napędem hybrydowym typu plug-in.

Historia modelu sięga 1934 roku, kiedy na rynek wprowadzono limuzynę 640 SUPERB. Nazwa pochodzi z łacińskiego słowa „superbus”, które oznacza „wspaniały” i jest synonimem najwyższej klasy. W 2001 roku ŠKODA sięgnęła do swojego dziedzictwa i postanowiła ponownie wprowadzić do oferty nowoczesną limuzynę, która charakteryzowała się zastosowaniem  innowacyjnych technologii oraz wyjątkową przestronnością. Obecnie najnowsza generacja ŠKODY SUPERB zalicza się do najlepszych samochodów w swojej klasie.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF