...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Smartfony marki HONOR na dobre zadomowiły się w Polsce – od dziś są dostępne u nowych operatorów!

Globalna marka technologiczna HONOR nawiązała współprace z dwoma nowymi operatorami dostępnymi w Polsce. Już dzisiaj smartfony firmy HONOR trafiły do oferty sieci Play i Plus, zapewniając klientom jeszcze większą dostępność swoich urządzeń.

martfony marki HONOR na początku tego roku trafiły do szerokiej dystrybucji dzięki nawiązaniu współpracy z największymi elektromarketami w Polsce. Teraz firma po raz kolejny rozszerza kanały sprzedaży, a ich urządzenia od 5 kwietnia trafiły do oferty dwóch czołowych operatorów w Polsce – Play i Plus. W pierwszej sieci użytkownicy mogą zaopatrzyć się w smartfony HONOR Magic6 Lite i HONOR 90, oraz premierowe modele z serii HONOR Magic 2024. Klienci Plusa natomiast, na początek otrzymali do wyboru urządzenia HONOR 90 Lite oraz HONOR Magic6 Lite, a niebawem portfolio to zostanie rozszerzone.

Początek kwietnia to dla nas niezwykle istotny okres na polskim rynku. Niedawno do sprzedaży trafiły nowe smartfony, a urządzenia marki HONOR pojawiły się w ofercie sieci Play oraz Plus. To kolejny duży krok w kierunku zwiększenia naszej obecności w Polsce. Cieszymy się, że użytkownicy obu sieci będą mieli większy wybór przy planowaniu zakupu nowego smartfona”- mówi Zachary Jiang, Vice President w HONOR Europe.

Smartfony marki HONOR idealnie współgrają z naszą strategią zapewniania konsumentom produktów i usług najwyższej jakości. Już niedługo wszyscy klienci Play będą mogli skorzystać z najnowszych technologii, jakie posiada ten producent”- mówi Maciej Swat, Dyrektor Departamentu Marketingu B2C i B2B z PLAY

 

Więcej informacji na temat urządzeń marki HONOR można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.honor.com/pl/

 

###

 

 

O firmie HONOR

 

HONOR jest czołowym, globalnym dostawcą inteligentnych urządzeń. Ambicją firmy jest to aby marka HONOR stała się ikoną branży technologicznej, która dzięki swoim zaawansowanym produktom i usługom stworzy nowy, inteligentny świat. Skupiając się na badaniach i rozwoju, firma angażuje się w rozwój technologii umożliwiającej ludziom na całym świecie wykraczanie poza własne granice, dając swobodę do osiągania swoich celów. Oferując gamę wysokiej jakości smartfonów, tabletów, laptopów i smartwatchy na każdą kieszeń, portfolio innowacyjnych i niezawodnych produktów HONOR pozwala ludziom stać się lepszą wersją siebie.

 

Więcej informacji na temat marki HONOR znajduje się na stronie www.honor.com oraz na:

 

https://community.honor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF