...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Spotify Wrapped już jest

Spotify Wrapped

Co roku jedna z najpopularniejszych platform streamingowych szykuje dla użytkowników podsumowanie ich muzycznego roku

Z końcem roku w muzyce pewne jest to że w radiu usłyszymy hity Wham oraz kolędy, a od kilku lat równie pewny jest wysyp Spotify Wrapped na wszystkich platformach społecznościowych.
Wrapped jest to coroczne podsumowanie aktywności użytkowników na platformie. Każdy może sprawdzić swoich ulubionych artystów, ulubione utwory oraz jak wypada na tle innych słuchaczy. Wszystko to w formie przypominającej stories, które bardzo łatwo udostępnić wszelkimi kanałami social mediów. Pod uwagę brane są również podcasty, a nawet ulubione playlisty.

Aby sprawdzić swoje Wrapped wystarczy jedynie zaktualizować aplikacje, a podsumowanie będzie czekało na głównym ekranie. W zabawie warto wziąć udział z jeszcze jednego powodu. Spotify daje nam również dostęp do playlist opartych o nasze tegoroczne gusta dzięki czemu powrót do ulubionych utworów jest banalnie prosty.

Poza statystykami pojedynczych użytkowników Wrapped zbiera również dane z danych regionów. Dzięki temu wiemy że

“Najpopularniejszym artystą 2021 roku w Polsce według danych Spotify został Mata. Młody raper jest także autorem najchętniej słuchanego utworu – Kiss cam (podryw roku) oraz albumu – Młody Matczak. Na liście najczęściej słuchanych artystów i artystek drugie miejsce zajęła sanah, a trzecie Sobel. Na szczycie listy znaleźli się również White 2115 oraz Lanek”

Spotify

Światowa czołówka w tym roku prezentuje się następująco:

Artyści Spoti global

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF