...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Vezzi w Złotych Tarasach! K&T Fashion otwiera 76. stoisko w Polsce

4 czerwca 2024 r. w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie zostanie otwarte 76. w Polsce stoisko biżuteryjnej marki Vezzi. Z tej okazji firma przygotowała szereg niespodzianek dla pierwszych klientów oraz atrakcyjne rabaty zachęcające do zakupów.

K&T Fashion Sp. z o.o., właściciel marki Vezzi, to czołowy w Polsce producent biżuterii ze stali szlachetnej, z 12 – letnim doświadczeniem rynkowym. Otwarcie 76. stoiska to kolejny krok w realizacji długofalowej strategii firmy, jaką jest systematyczne rozwijanie sieci sprzedaży. 2024 rok to również wejście z ofertą Vezzi na rynek rumuński i plany dalszej ekspansji w Europie.

Z okazji otwarcia stacjonarnego punktu sprzedaży w Złotych Tarasach w Warszawie firma przygotowała wiele niespodzianek dla konsumentów. Na pierwszych klientów czekać będą wysokie, sięgające 50% rabaty, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak: bony turystyczne na wakacje, vouchery prezentowe, galanteria skórzana, kosmetyki różnych marek oraz biżuteria Vezzi. Inaugurację sprzedaży w Złotych Tarasach uatrakcyjni także punkt  profesjonalnego makijażu, z jakiego będą mogły skorzystać zainteresowane klientki.

Jak stwierdza Tomasz Wołek, współwłaściciel firmy K&T Fashion: „Od początku budowania marki Vezzi naszym celem jest oferowanie biżuterii wysokiej jakości, ze świetnym designem, w najnowszych trendach, z szerokim asortymentem, a jednocześnie atrakcyjnej cenowo. Taką możliwość daje skrócenie kanału dystrybucji do koniecznego minimum, co zawdzięczamy własnej fabryce, tradycyjnej sieci sprzedaży detalicznej i nowoczesnym rozwiązaniom e-commerce oraz wykorzystywanie w produkcji biżuterii stali szlachetnej – doskonałej alternatywy dla wyrobów ze srebra i złota.”

K&T Fashion pod logo Vezzi wytwarza biżuterię z wysokogatunkowej stali szlachetnej 316L, która następnie pokrywana zostaje 14 – karatowym złotem, nanoszonym metodą PVD – obecnie najtrwalszym sposobem powlekania. „Biżuteria podlega ciągłym kontrolom jakościowym, ponieważ jakość jest dla nas kwestią priorytetową.” – dodaje Katarzyna Wołek, Prezes Zarządu K&T Fashion. Przesłaniem Vezzi jest tworzenie biżuterii dla każdej kobiety i na każdą okazję.

Katarzyna i Tomasz Wołkowie
Katarzyna i Tomasz Wołkowie

www.vezzi.pl

www.facebook.com/vezzipl

www.instagram.com/vezzi.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF