...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

VR Factory Games z nominacją

VR Factory Games

Polska firma tworząca gry virtual reality - VR Factory Games otrzymuje nominacje za nominacją! Laureat 50-tki Kreatywnych ma za sobą dobry okres.

VR Factory Games specjalizuje się w aplikacjach i grach wykorzystujących technologię wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Rzeczy są tworzone z „misją”. Nie tylko mają być przedmiotem rozrywki, ale także chcą uświadomić „coś” użytkownikom. Jeden z ich tytułów, „Horror Bar VR”, został nominowany w 2021 do tytułu „VR Game of the Year”. Teraz firma otrzymała nominację do tytułu „Made in Poland 2022”, w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej. Nominacja jest oficjalnym potwierdzeniem uczestnictwa w programie nagród gospodarczych. III edycja Kongresu Made in Poland 2022 odbędzie się 2-3 czerwca 2022 w Berlinie.

Warto wspomnieć, że firma VR Factory Games, we wrześniu zeszłego roku, połączyła się z notowaną na rynku NewConnect spółką Surfland Systemy Komputerowe S.A., co pozwoliło im wejść na giełdę pod nazwą VR Factory Games S.A.

Adam Daniluk