...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jooble wchodzi na polski rynek

Wyszukiwania ofert pracy Jooble, który działa w 69 krajach na całym świecie, uruchomił mobilną aplikację Jooble Job Search na systemie operacyjnej iOS i Android. Dzięki temu osoby poszukujące pracy będą mogły jeszcze łatwiej przeglądać oferty pracy i aplikować na nie.

Wyszukiwania ofert pracy Jooble, który działa w 69 krajach na całym świecie, uruchomił mobilną aplikację Jooble Job Search na systemie operacyjnej iOS i Android. Dzięki temu osoby poszukujące pracy będą mogły jeszcze łatwiej przeglądać oferty pracy i aplikować na nie.

 

Aplikacja będzie dostpna odrazu we wszystkich 69 krajach i umożliwia wyszukiwanie ofert pracy z ponad 140 tysięcy źródeł. Użytkownik może teraz wyszukiwać jednocześnie kilka stanowisk, regionów, a także ofert pracy zdalnej.

 

W Polsce za pomocą aplikacji Jooble można szukać pracy wśród 160 000 ofert z 4 190 źródeł.

Dziś w Polsce jest duże zapotrzebowanie na oferty pracy fizycznej oraz pracę sezonową. Kandydaci zainteresowani takimi ofertami są przyzwyczajeni do szukania pracy za pomocą smartfona.

 

Aplikacja jest teraz w trybie testowym. Można ją dostosować do własnych potrzeb i codziennie aktualizować o nowe funkcje. Jooble Job Search umożliwia nie tylko przeglądanie ofert pracy, ale także aplikowanie na nie bezpośrednio z aplikacji. Jeśli użytkownik chciałby zaaplikować na ofertę pracy za pośrednictwem innej aplikacji, pomocna będzie opcja wysłania CV za pośrednictwem komunikatora.

 

„W najbliższej przyszłości zamierzamy rozszerzyć funkcje aplikacji mobilnej: obecnie skupiamy się głównie na udoskonaleniu systemu rekomendacji dla osób poszukujących pracy zgodnie z ich potrzebami, umiejętnościami, doświadczeniem, wykształceniem, oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i świadczeń, wymaganiami wobec pracodawców, lokalizacją, a nawet planami rozwoju kariery. ” – powiedział Maksym Belyak, CPO of Jooble Aggregation.

 

Jeśli chodzi o polski rynek pracy, najwięcej ofert pracy koncentruje się w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań. Kandydaty najczęściej szukają pracy jako: kierowca, sprzedawca, kasjer, pracownik magazynu a kelner. Najczęściej używanymi słowami kluczowymi w wyszukiwaniach na stronie i w aplikacji są: dobrze płatna praca oraz praca dodatkowa. Zespół Jooble, który pracował nad uruchomieniem aplikacji, ma nadzieję, że przyda się ona również Ukraińcom, którzy zmuszone były wyjechać za granicę. Przypominamy, że wcześniej Jooble stworzył serwis do wyszukiwania pracy dla osób, którzy opuścili Ukrainę w związku z agresją militarną federacji rosyjskiej https://helpukrainians.jooble.org/

 

Informacje o Jooble

 

Jooble to jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek ofert pracy w Ukrainie i na świecie, która należy do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych serwisów z ofertami pracy. Dziś dzięki Jooble ludzie znajdują pracę w 69 krajach świata.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF