...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wilfredo León twarzą nowej kampanii serwisu Sport Interia

Interia_Wilfredo_León

Sport Interia gotowy na najważniejsze imprezy w tym roku. Do odwiedzenia serwisu zachęca Wilfredo León. Największa gwiazda światowej i polskiej siatkówki będzie promowała rosnącą w siłę sportową odsłonę Interii. Właśnie startuje kampania promocyjna będąca zapowiedzią letniej ofensywy serwisu.

Udział gwiazdy formatu Wilfredo Leóna w kampanii Sport.Interia.pl jest najlepszą ilustracją zmian zachodzących w naszym serwisie. Podobnie jak naszego najlepszego siatkarza cechują nas profesjonalizm, pasja, rzetelność i wielkie zaangażowanie. Właśnie na bazie tych wartości chcemy stworzyć najlepszy na polskim rynku serwis sportowy. Wybór Wilfredo Leóna na twarz kampanii jest również konsekwencją ścisłej współpracy Interii z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Polską Ligą Siatkówki. 

Michał Białoński, Dyrektor Serwisu Sport Interia

Wilfredo León to topowy siatkarz globu. Triumfował na najważniejszych imprezach klubowych. W Polskiej reprezentacji zadebiutował w 2019 r. Z miejsca stał się jej kluczowym graczem. León kilkakrotnie był ogłaszany przez ekspertów najlepszym zawodnikiem w najbardziej prestiżowych turniejach.

Jestem nie tylko zawodnikiem, ale także pasjonatem różnych dyscyplin. Wybieram Sport Interia, bo wiem, że tworzą go eksperci i jednocześnie fani sportowych emocji.

Wilfredo León

Sport Interia to niezastąpione źródło wiedzy dla kibiców piłki nożnej, siatkówki, sportów walki, tenisa, żużla, Formuły 1 i innych dyscyplin. W serwisie codziennie pojawia się ponad 100 autorskich newsów, w tym wywiady, opinie i relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń.

Dzięki współpracy z Polsat Sport i Eleven Sports serwis jako jedyny dysponuje ekskluzywnymi materiałami wideo – skrótami meczów największych lig europejskich oraz piłkarskiej Ligi Mistrzów, które posiada na wyłączność w Internecie.

Grupa Interia od początku współpracy z Grupą Polsat znacznie powiększyła zespół redakcyjny serwisu Sport Interia. Dołączyło do niego wielu czołowych dziennikarzy sportowych m.in. Dariusz Wołowski, Radosław Nawrot, Sebastian Staszewski, Paweł Czado, Dariusz Ostafiński i Bartosz Nosal. Nie brakuje również felietonów oraz materiałów wideo przygotowywanych przez gwiazdy stacji Polsat Sport m.in. Jerzego Mielewskiego, Pauliny Chylewskiej, Pauliny Czarnoty-Bojarskiej i Dariusza Dziekanowskiego.

Według Mediapanelu w kwietniu 2021 roku serwis Sport Interia odwiedziło 3,16 mln realnych użytkowników. Strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały prawie 21 mln realnych użytkowników i ponad 2 mld odsłon.


Źródło: Interia 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF