Yanosik będzie świętować 15. urodziny na największych targach motoryzacyjnych w Poznaniu

Już 4 kwietnia, w stolicy Wielkopolski, wystartuje największa motoryzacyjna impreza – targi Motor Show 2024. Tegoroczne wydarzenie zyska na wyjątkowości, w jego trakcie popularny system dla kierowców – Yanosik, będzie świętować swoje 15. urodziny. Jakie plany ma „najlepszy przyjaciel kierowców”?
Atrakcje na Poznań Motor Show 2024
Rokrocznie Poznań gości tłumy z całego kraju, a nawet z zagranicy, które przyciąga największa impreza motoryzacyjna w Europie Środkowo-Wschodniej – targi Motor Show, które działają jako samodzielne wydarzenie od 1992 roku. Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już 4 kwietnia i potrwa do 7 kwietnia.
Poznań Motor Show każdorazowo dostarcza wiele emocji miłośnikom motoryzacji. W tym roku zapowiadane są m.in. prezentacje premier samochodowych Torres EVX od SsangYong oraz trzech nowoczesnych SUV-ów od BAIC.
„Łowcy lwów” nie będą zasmuceni – na Poznań Motor Show 2024 będzie można spotkać znane twarze z TVN Turbo, które także będzie miało swoją specjalną strefę oraz wielu internetowych twórców, specjalizujących się w motoryzacji.
W ramach wydarzenia, zaplanowano także kongres MOVE, w trakcie którego poruszone zostaną zagadnienia, dotyczące przyszłości motoryzacji.
Na imprezie w stolicy Wielkopolski, nie zabraknie także ulubionego przez polskich kierowców systemu Yanosik, którego siedziba główna znajduje się właśnie w Poznaniu. Marka deklaruje, że tegoroczny event będzie dla niej wyjątkowy… bowiem planuje świętować na nim swoje 15. Urodziny!
Yanosik będzie świętować 15. urodziny na Poznań Motor Show 2024
Polska marka Yanosik od 15 lat zrzesza społeczność kierowców. Aktualnie korzysta z niej miesięcznie średnio 2,1 mln użytkowników, którzy każdego dnia pokonują średnio ponad 49 mln kilometrów. W tym roku marka ma ogromne powody do dumy i w ramach Poznań Motor Show zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania swoich urodzin. Jak zdradzają eksperci z zespołu Yanosik – nie zabraknie emocji i niespodzianek:
- Wspólnie z nami świętować będzie nasz młodszy brat, czyli Autoplac.pl, który jak zawsze nie zawiedzie miłośników fantastycznych samochodów i pojawi się w towarzystwie bardzo atrakcyjnych aut. Będzie z nami także ekipa z Radio Yanosik, która będzie nadawać na miejscu i zapraszać ciekawych gości, przeprowadzać wywiady. Nie zabraknie także towarzystwa naszych wspaniałych policjantek, które szykują dla odwiedzających wiele atrakcji – informuje Małgorzata Dąbrowska, Yanosik – Wszyscy jesteśmy podekscytowani i planujemy kilka niespodzianek, które będziemy stopniowo odkrywać przed uczestnikami tegorocznego wydarzenia Poznań Motor Show. Na ten moment nie mogę zdradzić wielu szczegółów, ale zdecydowanie zachęcam do obserwowania naszych mediów społecznościowych, na których na bieżąco informujemy o swoich planach – dodaje.
Jak informuje zespół Radia Yanosik: “na stoisku Yanosik, na Poznań Motor Show 2024, będzie można zobaczyć, jak „robimy radio”. Pojazd kempingowy, na naszym stoisku, zamienimy w mobilne studio i będziemy nadawać „na żywo”, od godziny 14 program „Zjazd do bazy”, który poprowadzi Patryk Bartoszewski. Na targach spotkacie także autorów programu „Dookoła świata”, którzy będą zbierać materiały do swojej audycji. Z kolei, w weekend na antenie będziemy gościć osoby związane z branżą motoryzacyjną. Będziemy rozmawiać między innymi o elektromobilności i o transformacji czekającej branżę automotive.”
Stoisko Yanosik i Radio Yanosik znajdziecie w pawilonie numer 5, a tuż obok czekać będzie na Was zespół Autoplac.pl, w pawilonie 5a.