...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zainspiruj się wyjątkową historią!

Be The Change

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet już od ośmiu lat pomaga kobietom być sprawczymi i niezależnymi finansowo. Fundacja kierowana przez Dorotę Czekaj wspiera przedsiębiorczość kobiet poprzez rozwijanie kobiecej społeczności zawodowej, mentoring, inicjowanie programów akceleracyjnych i biznesowych oraz popularyzowanie kobiecych sieci anielic biznesu. Dlatego właśnie Dzień Kobiet jest szczególnie ważny dla tej społeczności przedsiębiorczyń i z tej okazji Sieć po raz kolejny zaprasza na wieczór Be the Change. Sieć Przedsiębiorczych Kobiet jest Partnerem 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Dzień wzruszających historii

9 marca we wtorek o godzinie 18:00 będzie można wysłuchać niezwykłych historii o tym, jak zmiany wpływają na nasze życie i jak mimo trudności mogą uskrzydlać i dawać siłę do działania. To okazja, aby usłyszeć opowieści kobiet, które nadały swojemu życiu nowy kierunek dzięki odważnym wyborom i odmieniły swój biznes, rodzinę czy edukację obracając swoje życie o 180 stopni.

Zanim dołączyłam do Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, uczestniczyłam w Be the change jako słuchaczka i nie mogłam uwierzyć, jak historie bohaterek wywołują u mnie tak silne emocje. Dzięki temu jako organizatorka cieszę się, że uczestniczki mają okazję poznać inne kobiety, będące na podobnym etapie w życiu, zainspirować się ich opowieściami i poczuć te wyjątkowe emocje.

Justyna Bobko, organizatorka wydarzenia Be the change

Poznaj wyjątkowe historie

Bohaterkami spotkania będą Zofia Szawernowska, zawodniczka brazylijskiego Jiu Jitsu, mistrzyni świata i Europy w grapplingu, psycholożka sportu i trenerka personalna. Drugą bohaterką Be the change będzie Patrycja Strzelecka, współzałożycielka CashDirector, spółki z branży Fintech, oferującej system księgowości on-line zintegrowany z bankiem oraz Mentorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, która na co dzień wspiera początkujące biznesmenki dzieląc się z nimi swoim wieloletnim doświadczeniem.

Od lat widzimy, że zmiana nieustannie towarzyszy kobietom. Śmiemy nawet twierdzić, że jest to jedyny stały element życia. Zainspirowane wieloma historiami kobiet z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, ich punktami zwrotnymi, od kilku lat prezentujemy je w trakcie sesji Be the change. Poprzez te historie chcemy inspirować, pokazywać, że zmiany mogą być dobre. Dzielenie się doświadczeniami, emocjami, buduje relacje, wyzwala potencjał ukryty w słuchaczach. Przed nami już 29 sesja, w czasie której poznacie magiczną siłę Zofii Szawernowskiej i Patrycji Strzeleckiej. Zapraszam serdecznie 9 marca, do zobaczenia!

Magdalena Jeżyńska, organizatorka wydarzenia Be the change

Rozmowy kluczem sukcesu Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Tradycyjnie po spotkaniu odbędzie się networking, w czasie którego wszystkie zapisane wcześniej uczestniczki będą miały możliwość poznać się, porozmawiać, zainspirować, zmotywować do działania i nawiązać współpracę. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy wypełnić formularz na https://app.evenea.pl/event/29bethechange, podać podstawowe informacje tj. Imię, nazwisko i adres mailowy i poczekać na maila z linkiem do spotkania.

Odpowiedź na pandemiczny smutek

Szczególnie teraz, kiedy po roku pandemii brakuje nam możliwości poznawania nowych ludzi, a spotkania biznesowe czy networkingowe są całkowicie odwołane, historie takie jak Be the change są bardzo potrzebne. Poznanie wyjątkowych bohaterek i ich losów pokazuje, że każda sytuacja może prowadzić do pozytywnego zakończenia, a słuchaczkom może dać motywację do działania, nadzieję na lepszą przyszłość a ostatnia część wydarzenia nawet nowe możliwości biznesowe.

Zobacz plan spotkania:

godz. 18.00 – przywitanie gości przez Dorotę Czekaj, prezeskę SPK
godz. 18.00 – 19.00 – sesja Be the change #29
godz. 19.00 – 20.00 – networking online, zakończenie

Dołącz do Sieci Przedsiębiorczych Kobiet!


Źródło: Sieć Przedsiębiorczych Kobiet 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF