...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zakopane.info dołącza do grupy tuPolska

tupolska

Grupa medialna tuPolska poszerza swoją sieć lokalnych portali informacyjnych. W styczniu działalność rozpoczął serwis Zakopane.info.

– Startujemy z projektem nowego portalu, bo w Zakopanem i powiecie tatrzańskim widzimy niszę na rzetelne, podane w nowoczesny sposób informacje przydatne mieszkańcom i porady dla lokalnych przedsiębiorców niezbędne w prawidłowym prowadzeniu działalności. Chcemy, by mocną stroną naszego serwisu były również informacje dla turystów, w postaci newsów, zdjęć i filmów z tatrzańskich szlaków – mówi redaktor naczelny Zakopane.info – Marcin Szkodziński.

Zakopane.info działa na licencji sieci tuPolska, która jest wydawcą lokalnych portali informacyjnych na Śląsku: Rybnik.com.pl, tuWodzislaw.pl, tuZory.pl i tuJastrzebie.pl. Do grupy należą także inne serwisy miejskie: tuWrocław.com, tuŁódź.com, a od stycznia 2018 roku Zakopane.info.

– Zdecydowaliśmy się przystąpić do sieci tuPolski, bo to gwarantowało szybkie uruchomienie portalu oraz sprawdzone narzędzia w postaci nowoczesnej witryny oraz intuicyjnego panelu administracyjnego – dodaje Marcin Szkodziński.

Wacław Wrana – członek zarządu tuPolski zapowiada dalszy rozwój sieci miejskich portali działających na licencji tuPolski. – Najważniejszymi argumentami dla naszych partnerów są: 17-letnie doświadczenie w branży mediów internetowych, stabilne działanie naszych serwisów, niskie koszty uruchomienia portalu oraz opłaty licencyjnej – tłumaczy.

W grudniu 2017 roku portale należące do grupy tuPolska odwiedziło 710 555 unikalnych użytkowników (źródło: Google Analytics).

 

Więcej o grupie tuPolska: www.tupolska.com

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF