...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zarządcy biurowców, centrów handlowych oraz sieci handlowe coraz częściej decydują się na profesjonalne usługi dezynfekcji powierzchni

dezynfecja biura

Świat zatrzymał się, a wirus niebezpiecznie przyspieszył zbierając tragiczne żniwa. Dezynfekujemy całe miasta, siebie, zakupione produkty i staramy się nie ryzykować za często. Jesteśmy na wojnie z niewidzialnym wrogiem.

Większość z nas pracuje zdalnie, starając się uchronić siebie i bliskich przed zakażeniem koronawirusem. Zaopatrzyliśmy się w środki chemiczne i nieustająco dezynfekujemy miejsca pracy w naszych domach. Społeczna izolacja oraz przestrzeganie zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia daje nam szansę przetrwania w czasach epidemii. Z obawą patrzymy w przyszłość, ale przecież pewnego dnia wszyscy wrócimy do względnie normalnej rzeczywistości. Jak przygotować się na powrót do życia publicznego gdy biura, centra handlowe i sklepy są głównym miejscem rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii?

Z odsieczą przychodzą firmy oferujące profesjonalne usługi dezynfekcji, po którą coraz częściej sięgają właściciele powierzchni komercyjnych i zarządcy budynków. To one dziś stają na froncie walki umożliwiając całym zespołom powrót do pracy lub działalności biznesowej.

Znaczące zapotrzebowanie na usługi dezynfekcji powierzchni w całej Polsce potwierdza jeden z liderów tego segmentu na rynku – Gupa Aristo.

Odnotowujemy ogromne zainteresowanie naszymi usługami . Zgłaszają się do nas przede wszystkim zarządcy centrów handlowych, biurowców oraz sieci handlowe, dla których liczy się szybki czas reakcji oraz prawidłowe wykonanie usługi zgodnie z obowiązującymi standardami.

 Anna Majoch, Prezes Zarządu Grupy Aristo

Ważnym elementem przy wyborze firmy dostarczającej usługi dezynfekcji jest sposób wykonywania tych świadczeń. Większość firm używa preparatów wymagających zmywania, co powoduje że usługa niesie za sobą konieczność dodatkowego czyszczenia powierzchni.

dezynfekcja koronawirus

Poza konwencjonalnymi metodami dezynfekcji, używamy najnowocześniejszego sprzętu do wytwarzania suchej mgły, który umożliwia nam bardzo szybkie wykonanie usługi nawet na bardzo dużej przestrzeni. Stosowane przez nas środki dezynfekujące zawierają substancje w odpowiednim stężeniu, uznane przez WHO i ECDC jako skuteczne w dezynfekcji przeciwko SARS-CoV-2. Dodatkowo wszystkie preparaty posiadają stosowne atesty oraz dopuszczenia do użytkowania i kontaktów z żywnością wydane przez Ministerstwo Zdrowia. Dzięki temu nie ma konieczności zmywania zdezynfekowanych powierzchni. Usługa wykonywana jest praktycznie niewidocznie. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów.

 Anna Majoch, Prezes Zarządu Grupy Aristo

Warto więc skorzystać z usług profesjonalnej firmy aby móc dumnie wywiesić certyfikat zdezynfekowanej powierzchni. Z przekonaniem poinformować pracowników i klientów, że ich bezpieczeństwo jest nadrzędną wartością a przestrzeń jest gotowa by ich przyjąć.

W tak sterylnym świecie, przy zachowaniu wszelkich zaleceń WHO będziemy mogli powrócić do przestrzeni publicznej oraz części wspólnych w biurach, instytucjach i sklepach.

Grupa Aristo działa w branży od ponad 25 lat. Poza usługami dezynfekcji świadczy usługi sprzątania i zabezpieczenia technicznego dla dużych obiektów, w tym biur, biurowców, centrów handlowych, magazynów, centrów logistycznych oraz hoteli.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF