...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zarządzanie w otoczeniu wielokulturowym

Już 22 czerwca odbędą się ostatnie zajęcia III edycji Szkoly Kreatywności. Tematem przewodnim webinaru będzie "Zarzadzanie w otoczeniu wielokulturowym".

Tym razem prowadzącą będzie Anna Chmielewska – członkini zarządu Fundacji Ocalenie. Od 2018 r. zarządza międzykulturowym zespołem Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Warszawie. Projekty skierowane do osób migrujących realizuje od 2009 r. Współprowadzi Akademię Mentorów i Mentorek Kulturowych.

Myśląc o poszerzeniu zespołu o osoby cudzoziemskie warto zastanowić się jak zrobić to bezpiecznie dla osób, które już pracują oraz dla tych, którzy mogą dołączyć. Pierwsze kroki pracowników/czek cudzoziemskich to moment, do którego trzeba się przygotować. Podczas zajęć porozmawiamy właśnie o tym jakie wyzwania czekają pracodawcę/czynię, który/a rozważa ten temat i stoi przed dylematami czy środowisko wielokulturowe we własnej firmie to dobre rozwiązanie oraz o tym jak zarządzać takim zespołem.

Anna Chmielewska

Termin zajęć: 22.06.2022 g. 10:00-14:00

Link do rejestracji: https://formularze.kig.pl/pl/szkola-kreatywnosci-edycja-iii/

Centrum Kreatywności Targowa jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego prowadzonym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Oferowany program Centrum wspiera rozwój zawodów przyszłości oraz pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu przez młode firmy, którym oferuje również biura do wynajęcia. CK Targowa jest też miejscem inspirujących spotkań, programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w oryginalnie zaprojektowanej przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej.

Centrum Kreatywności Targowa