...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zegarek z „Cyberpunk 2077” może być Twój!

T-2077

CD Projekt Red we współpracy z firmą Błonie zaprezentował zegarek kolekcjonerski nawiązujący do gry Cyberpunk 2077.

Przyszłość marki Cyberpunk 2077 wydaje się być coraz jaśniejsza. Już teraz widać znaczną poprawę w recenzjach. Ogromna zniżka na Black Friday prawdopodobnie przekonała graczy, żeby popatrzeć na tytuł nieco przychylniej, niż było to w momencie premiery. Niebawem zostanie udostępniona aktualizacja pozwalająca grać na nowej generacji konsol. Przed tym jednak fani mogą się zadowolić kolejnym akcesorium.

Zegarek jest wodoodporny, został wykonany z tytanu, pokryty szafirową powłoką. Model T-2077 kosztować będzie 1999 zł. Firma reklamuje go hasłem „Zegarek mrocznej przyszłości”. Produkt jest limitowany, a dostępny jest na stronie sklepu CD Projekt Red Gear.

Posiadanie T-2077 oznacza również posiadanie kawałka Night City. Chociaż nie, to jest po prostu ulepszenie twojej osoby. Pozwoli to utrzymać harmonogram dnia, a także wykorzystywać każdą minutę w pełni. Niezależnie od tego, czy wychowałeś się na ulicach Heywood, czy szkolono ciebie w salach Arasaki, czy też urodziłeś się na pustyniach Badlands, T-2077 będzie zawsze twoim niezawodnym towarzyszem. 

– CD Projekt Red

CD Projekt zegarek
źródło: Błonie

 

 

 

Adam Daniluk